Modne w tym sezonie

Moda bez granic

W jaki sposób nieco znerwicowana pracą kobieta może się zrelaksować i przy okazji poprawić estetykę swojej skóry

przed zabiegiem kosmetycznym
Uroda oraz moda to teraz bardzo popularne wyrazy. Paniom, a szczególnie elegantkom, zależy na tym, żeby na długie dekady zachować młodzieńczą świeżość. To zadanie jednakże do łatwych raczej się nie zalicza. A to za sprawą bardzo nerwowej pracy, której niewiasty bez pamięci się poświęcają. Tak czy inaczej, każda kobieta biznesu płaci wysoką cenę za błyskotliwą karierę w bankowości. Efektem zarwanych nocy oraz nadużywania używek są podkrążone oczy i pozbawiona blasku skóra twarzy.

kobiety w SPA
Autor: STUAimages
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy ogólne zmęczenie organizmu coraz mocniej daje o sobie znać, to sygnał, że należy przystopować. Pozostającym bez etatu trzydziestolatkom radzi się np. wizytę u fryzjera (ma to dodać kurażu tym mniej zaradnym białogłowom), z kolei zmęczonym bizneswomen można zaproponować zabiegi kosmetyczne, tym razem nade wszystko w celach poprawy stanu urody.Jedną ze rewelacyjnych i łatwo osiągalnych kuracji bywa endermolifting . Zabieg stosowany jest na lica, a jego efektem będzie zmniejszenie ilości zmarszczek i znacząca poprawa jędrności cery. Endermolifting stosuje się także w przypadku, kiedy strojnisia chce chociaż trochę poprawić kontur twarzy. A jeśli konkretna narzeczona zechce zaskoczyć swoim wyglądem partnera, to rzeczony zabieg będzie w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem – poza wspomnianymi tutaj korzyściami, trzeba również pamiętać o tym, że kolejnym walorem tej kuracji pozostaje usunięcie tkanki tłuszczowej na twarzy i podbródku.

ciekawa strona
Autor: Naomi King
Źródło: http://www.flickr.com

Żeby móc poczuć się komfortowo w trakcie ogólnopolskich meetingów, zwłaszcza jeżeli kobieta jest wyznaczona na prelegenta, trzeba pozbyć się wszystkich niedoskonałości. A do nich dermatolodzy zaliczają na przykład przebarwienia, blizny albo rozstępy. Z tymi defektami skóry rewelacyjnie poradzi sobie amerykański laser Palomar.

Jeżeli zainteresowała Cię ta kwestia, bez ociągania przeczytaj także to użyteczne opracowanie (https://www.warsztatpiekna.pl/pl/kosmetyki-naturalne/pielegnacja-ust), gdyż znajdziesz tam bardzo ciekawe wiadomości.

Dzięki serii zabiegów cera usługobiorczyni stanie się o dużo młodsza, a kobieta wróci do domu w lepszym humorze, który będzie jej towarzyszył przynajmniej przez kilka kolejnych tygodni.

Żeby jednak uzyskane efekty były olśniewające, laser Palomar powinien się znajdować w właściwych dłoniach, co jest równoznaczne z tym, że zabieg wykonuje tylko doświadczony i wykwalifikowany dermatolog. A poza tym, jeszcze przed zainicjowaniem kuracji, zada on pięćdziesięciolatce parę ważnych pytań, a od udzielonych odpowiedzi zależeć będzie decyzja, czy dany zabieg można w ogóle wykonać – niektóre schorzenia mogą być podstawą do odmowy wykonania np. mezoterapii bezigłowej.