Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Jak ulepszyć wygląd cery? Będąc zdecydowanym na profesjonalne zabiegi czy korzystając z domowych sposobów?

depilacja
Każda z kobiet pragnie pięknej skóry, ażeby to osiągnąć dość często poddaje się wielu nieprzyjemnym zabiegom, które przynoszą efekty, ale niestety na niezbyt długo.

depilator
Autor: Amy
Źródło: http://www.flickr.com

Maszynki elektryczne czy depilacja woskiem umożliwia na pozbycie się problemu na kilka dni do maksymalnie 3 tygodni, a najskuteczniejsza metoda – „zabieg depilacji laserowej” jeszcze jakiś czas temu był kojarzony z koniecznością wizyty w fachowych gabinetach kosmetycznych. Od niedawna zabieg depilacji laserowej jesteśmy w stanie przeprowadzać samemu w domu przy wykorzystaniu nowości, jaką jest domowy depilator laserowy. Producent, jak i eksperci przyznają, iż jest to urządzenie zupełnie bezpieczne w użyciu, wiadomo pod warunkiem, że nie mamy na poddawanych depilacji częściach ciała jakichś śladów chorób skórnych, lub także świeżej opalenizny.

Depilator laserowy działa na podstawie imitacji wiązki światła, która likwiduje włosy razem z cebulkami oraz mieszkami włosowymi, co sprawia, że włos wypada więc na długi czas skóra jest gładka (więcje o peelingu). W trakcie jednego zabiegu nie wszystkie mieszki w fazie aktywnej (anagen) są usunięte, ażeby osiągnąć odpowiednią redukcję włosów, zaleca się przeprowadzenie dużej ilości zabiegów w okresie sugerowanym przez producenta. Następne zabiegi mają na celu usunięcia aktywnych mieszek, które nie zostały zniszczone w czasie uprzedniej sesji. Po wielokrotnym użyciu włosy odrastają faktycznie wolniej, są rzadsze i bardziej jasne.

Należy też zwracać uwagę, zanim zakupimy depilator, iż depilacja laserowa nie jest właściwa dla skóry o ciemnej karnacji, a także nie zadziała w przypadku włosów białych oraz siwych. Być może jednak niezbędna jest specjalistyczna depilacja? W takiej sytuacji najbardziej pewna jest wizyta w klinika estetyczna Miracki Warszawa. Tam robione są różnorodne zabiegi, czyli oczywiście depilacja – (kliknij w link) laserowa , ale również peeling chemiczny i tak dalej. Wszystko po to, by skóra stała się piękna, jak nigdy wcześniej. Tego rodzaju zabiegi zapewniają też większą pewność niż domowe sposoby, przede wszystkim dlatego, że są bardziej skuteczne. Wyniki są w większym stopniu wymierne, my natomiast mamy potwierdzenie, że zabieg został wykonany jak najbardziej profesjonalnie.