Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Jak uzupełnić strój?

Kolekcja biżuterii
Biżuteria jest wspaniałą ozdobą. Dopełnienie tym sposobem stroju może dodać mu klasy, wyeksponować najładniejsze elementy, fakturę. Tego rodzaju dodatki potrafią poprawić nastrój i przydać nam tego „czegoś”. Powinnyśmy zatem wybierać jedyne w swoim rodzaju i świetnie wykonane kolczyki, wisiory czy inne ozdoby.

Gdy chcemy posiadać w swojej kolekcji coś jedynego w swoim rodzaju należy kupić na przykład kolczyki ręcznie robione. W ogóle ręcznie robiona biżuteria to wspaniały pomysł. Możemy wziąć udział nawet w projektowaniu danego elementu, możemy wybrać kolor kamieni, czy materiał, z którego ozdoba ma być wykonana. Oczywiście nie musimy. Możemy odszukać ogromną ilość butików, tak stacjonarnych jak również w sieci proponujących ręcznie wykonywaną biżuterię. Wzorów, kształtów, barw i wielkości jest tak wiele, że z pewnością znajdziemy coś, co spełni nasze oczekiwania.

Takiego typu biżuteria jest dość kosztowna. Patrząc na to, jak wiele czasu i wysiłku wkłada autor w wykonanie każdego fragmentu nie dziwi to specjalnie. Oczywiście sporo zależy też od materiałów. To wiadome, że dla przykładu naszyjnik ze złota ze szlachetnymi kamieniami będzie wyceniony na sporo więcej niż podobny wykonany przykładowo ze srebra z kamieniami akrylowymi.

Jeśli nabywamy na przykład bransoletki ręcznie robione zwróćmy szczególną uwagę na detale wykonania. Szczególnie kiedy chodzi o elementy zapięcia, nie chcemy przecież stracić ślicznego nowego nabytku. Gdy coś budzi naszą wątpliwość zwracajmy się o naprawę do autora. Zwykle to kwestia przygięcia pojedynczego kawałeczka metalu, czasami czegoś jeszcze, a nam daje pewność, że dostajemy idealną biżuterię świetnej jakości.

Biżuteria Kate&Kate
Autor: 38PR
Źródło: 38PR

Oczywiście, na rynku istnieje także mnóstwo dystrybutorów kiepskiej jakości biżuterii. To przykre, ale można się na nich natknąć i w miejsce pięknego wisiora otrzymać byle jak zgnieciony fragment metalu z niechlujnie nawleczonymi koralikami, naturalnie po kosztach pięknej, artystycznej biżuterii. Najlepiej nabywać akcesoria od rekomendowanego sprzedawcy. Gdy któryś spośród naszych przyjaciół może zarekomendować jakiś sklep czy sprzedawcę biżuterii sprawdźmy ofertę. Jeśli nam odpowiada – skorzystajmy. Absolutnie najlepiej kupować od kogoś sprawdzonego. Wtedy będziemy mieć gwarancję, że biżuteria jest wysokiej jakości, solidna i piękna. biżuteria (www.e-sentiell.com/ser-pol-49-Infinite-Beauty.html)

Źródło: Artillo