Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Jak wyróżniać się z tłumu i wypracować niepowtarzalny styl? Pomoże nam w tym niebanalna biżuteria

szaliki
Za jedną z najbardziej charakterystycznych cech młodości jest uważana naturalna potrzeba bycia oryginalnym. Dorastający ludzie chcą odciąć się od lat dziecięcych i zademonstrować swoją odmienność.

Biżuteria na letnie festiwale
Autor: Diva
Źródło: Diva
kolczyki dla chłopców
Autor: 紫雪灵儿
Źródło: http://www.flickr.com
W okresie tym nastolatkowie najchętniej sięgają po wyraziste ubrania w krzykliwych kolorach.
Bardzo istotnym elementem drogi do wypracowania własnego stylu jest biżuteria. Dobrze dobrane i ciekawe ozdoby są w stanie przemienić każdy, nawet najzwyklejszy zestaw w niepowtarzalną kreację. Noszenie charakterystycznej biżuterii może być również znakiem przynależności do określonych subkultur. Biżuteria dla młodzieży zajmuje dziś ważne miejsce na rynku jubilerskim, a jej producenci prześcigają się w wymyślaniu oryginalnych wzorów. Inspirację dla projektantów często stanowią bohaterowie popkultury, motywy zaczerpnięte ze znanych bajek czy też wzory typowe dla wspomnianych wcześniej subkultur.

Wbrew wciąż popularnym stereotypom biżuteria nie jest wyłącznie damską domeną. Mężczyźni tak samo chętnie noszą bransoletki, wisiorki czy sygnety, i nie inaczej rzecz się ma z chłopcami – kolczyk (www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Kolczyki-srebrne-495.html) dla chłopców. W ofercie producentów biżuterii znajdziemy szeroką gamę ozdób dla młodszych i starszych mężczyzn. Wybierać możemy spośród delikatnych elementów oraz nietypowych dodatków, które skutecznie potrafią skupić na sobie spojrzenia. Sporą popularność zyskały kolczyki dla chłopców, które dziś produkuje się przede wszystkim ze srebra i stali chirurgicznej.