Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Jakie barwy są nadal trendy

moda
Niektórzy zastanawiają się jakie kolory były modne w tym roku i w jakich barwach powinniśmy nosić rzeczy w drugiej połowie roku. Otóż rok 2014 to przesyt neonów, ale też pudrowe ciuchy, które świetnie pasują do różnego typu stylizacji. Tak, więc modne kolory 2014 to można by rzec, każdy kolor poza klasyką, więc lepiej zrezygnować z czarnych, białych i szarych zachowawczych barw – w tym roku naprawdę możemy zaszaleć. Dziś nikogo nie dziwi połączenie czerwieni i fioletu, więc nie bójmy się koloru.

moda
Autor: Rebel Forever
Źródło: Rebel Forever
Wiele osób twierdzi, że dress code w korporacji nie pozwala im na szaleństwo w kolorystyce stroju, jednak prawda jest taka, że pomarańczowa koszula w zestawieniu z elegancką ołówkową czarną spódnicą na pewno nie będzie powodem problemów w pracy. Można też postawić na kolorową zieloną sukienkę o właściwej długości. Wiele kolorów sprawdzi się się nawet podczas bardzo służbowych spotkań wystarczy, że fason naszego stroju był klasyczny. Wiele osób nie chce rzucać się w oczy i stawia na mdłe odcienie jednego koloru, co sprawia, że dana osoba wygląda smutno i niezbyt ciekawie.

Jeśli patrzy się na niedrogie zestawienia na plażę to oczywistością jest, że nie sprawdzą się one w biurze, jednak, jeśli znajdziemy kolorową sukienkę ze stójką, to zdecydowanie sprawdzi się ona w biurze. Panowie też mogą postawić na kolorowe koszule lub krawaty, by przełamać monotonię swoich strojów.

moda
Autor: Julita Davies
Źródło: www.wola.pl

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Stąd też na wystawach sklepowych daje się zauważyć różnego rodzaju wakacyjne stylizacje. Każdy dobrze wie, że wakacyjny czas rządzi się innymi prawami niż pozostałe pory roku. Latem można pobawić się kolorami i fasonami naszych ciuchów. Podgoda sprzyja krótszym spódniczkom i odkrywającym więcej ciała bluzkom. Panowie już nie są skazani na eleganckie buty i mogą ubrać jakieś lżejsze obuwie. Poza tym mają możliwość porzucenia krawatów i koszuli zapiętej pod samą szyję. Wakacyjne stylizacje to luz, ale nie oznacza to wcale, że musza być one niechlujne.

Oryginalny dodatek będzie świetnym rozwiązaniem, jeżeli w pracy musimy nadal być w służbowym mundurku. Dobrze jest coś zmienić w swojej garderobie, bo wakacje uciekają bardzo szybko i za chwilę okaże się, że już nie wypada nosić różowej bluzki z odkrytymi plecami. Wakacyjne stylizacje dają możliwość wskoczenia w ciuchy, których za nic nie ubralibyśmy jesienią czy nawet wiosną. Każdy przynajmniej raz na jakiś czas powinien zaszaleć i zabawić się modą, bo właśnie po to ona jest, by czerpać z niej przyjemność, a nie ciągle trzymać się utartych schematów.