Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Nurty, które będą królować w w roku 2014?

images
Mimo, że do początku przyszłego roku 2014 zostało jeszcze parę miesięcy już dziś możemy poznać godne uwagi opinie na temat tego, jak będą się kształtować trendy 2014. Swe modowe propozycje już dziś prezentują wiodące światowe firmy odzieżowe.

Moda dla kobiet
Autor: Francisco Gómez
Źródło: http://www.flickr.com

Trendy 2014 (dobre źródło: markowe audiobooki.) zapowiadają, że popularna może stać się szkocka krata, która co jakiś czas powraca do łask. Szkocka krata nie będzie dominować tylko i wyłącznie na koszulach. Projektanci będą mieli jeśli chodzi o nią większe plany. Na początku przyszłego roku, jak to przeważnie ma miejsce jeśli chodzi o zimowe miesiące wieść prym będzie kolor czarny. Nie będzie tu miała wielkiego znaczenia postura, ani wiek. Będzie ona obowiązywać każdego. Według pewnych stylistów mody bardzo dobrze odbierane będą nawiązania do lat 90 tych.

Kobiety coraz częściej są aktywne sportowo. Do tego potrzebna jest nie tylko dobra motywacja a także chęć podjęcia rywalizacji. Do każdej dyscypliny trzeba się dobrze przygotować także jeśli chodzi o sprzęt. Z pewnością w przypadku sporej części dyscyplin ważne jest dobranie dobrego obuwia, które będzie sprawiało, że rozgrywka będzie nie tylko przyjemniejsza, lecz również bezpieczniejsza jeśli chodzi o nasze zdrowie. Markowe trampki damskie są takim obuwiem, które doskonale pasuje do aktywnego trybu życia. Są one bardzo lekkie, dzięki czemu poruszanie się jest ułatwione. Trampki świetnie nadają się zarówno na bieżnię jak i na rower. Ich elastyczność jest z pewnością jedną z ważniejszych zalet, które dobrze jest znać nim wyjdzie się na zakupy, w celu poszukiwania dobrego obuwia do uprawiania sportów.

Kupno butów w kolorze złotym zawsze niesie spore ryzyko. Złoto jest kolorem, który prezentuje się w bardzo wielu sytuacjach dosyć tandetnie. Złote buty muszą być zatem dobrane na tyle umiejętnie, by idealnie pasowały do naszego stroju. Buty w kolorze złotym można na przykład założyć do sukni ślubnej. Nie jest to bardzo często praktyka, jednak trzeba przyznać, że jeśli buty będą dopasowane z poczuciem gustu możemy liczyć na to, iż będą wyglądały niezmiernie interesująco. Należy w takim przypadku jednakże swój wybór skonsultować z kimś bliskim bądź ze osobami kompetentnymi, którzy posiadają odpowiednie wyczucie smaku.