Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Jedna z większych nierozwiązanych tajemnic, czym będzie zawartość torebek większości pań.

dziecko z mamą
Torebka damska od dawna pozostaje niezgłębioną tajemnicą dla chyba każdego mężczyzny. Jest niczym jaskinia która skrywa tajemnicze rzeczy, o istnieniu jakich będzie jedynie wiedzieć pilnująca tajemnic kapłanka i będzie tej tajemnicy strzegła pilnie przed resztą domowników.

damska torebka na zakupy
Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Zależnie od wielkości torebki i stylu kobiety, zawartość waha się od kilkunastu elementów do kilkudziesięciu i więcej. W wersji light znaleźć tam można jedynie najpotrzebniejsze rzeczy, czyli podstawowe dokumenty, telefon komórkowy, zestaw kluczy do mieszkania, portmonetkę, okulary przeciwsłoneczne, chusteczki jednorazowe, balsam do rąk, balsam do ust, niewielkie lusterko, mały grzebień oraz rzecz jasna rajstopy na wszelki wypadek. Wersja nieco bardziej obfita zawiera dodatkowo notatnik z adresami, parasolkę, gumy miętowe, komplet pilników do paznokci i butelkę lakieru którym można będzie uzupełnić ewentualne odpryski. Bardzo się też mogą przydać plastry opatrunkowe, igła z nićmi, kilka tabletek i sporo innych akcesoriów.

To wszystko nic w porównaniu do przeboju ostatniego czasu, jaki powalił panie na kolana. I to niestety w dosłownym tego słowa znaczeniu, bo z powodu dużego ciężaru, który muszą nosić. Tym cudem są damskie torby na zakupy. Ta niewinnie brzmiąca nazwa może bardzo zmylić. To nie jest pusta siatka, jaką wypełnia się kupionymi produktami i opróżnia po przybyciu do mieszkania. Przeciwnie, to codzienna torebka, do której dodatkowo można zapakować mniejsze sprawunki. I tu zaczyna się zabawa. W praktyce nie sposób wymienić zawartości tego typu torebek, bowiem zależnie od statusu materialnego i momentu w życiu znajdzie się tam właśnie to co w dowolnym sklepie w galerii handlowej.

Dziecko
Autor: Melissa Hillier
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy małych bobasów noszą zestaw pieluch, smoczki i na przykład kupione dawno ale nie wyjęte trampki dla niemowlaka – trampki dla niemowlaka. Młode damy będą się chwalić paczką papierosów, zużytymi biletami z kręgielni, jakimś energetykiem i przykładowo okularami słonecznymi. Starsze panie nie będą im ustępować, chowając w czeluściach szminki, pudry, stare fotografie oraz tabliczkę czekolady dla wnuków.