Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Jedna z większych nierozwiązanych tajemnic, czym będzie zawartość torebek większości pań.

dziecko z mamą
Torebka damska od dawna pozostaje niezgłębioną tajemnicą dla chyba każdego mężczyzny. Jest niczym jaskinia która skrywa tajemnicze rzeczy, o istnieniu jakich będzie jedynie wiedzieć pilnująca tajemnic kapłanka i będzie tej tajemnicy strzegła pilnie przed resztą domowników.

damska torebka na zakupy
Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Zależnie od wielkości torebki i stylu kobiety, zawartość waha się od kilkunastu elementów do kilkudziesięciu i więcej. W wersji light znaleźć tam można jedynie najpotrzebniejsze rzeczy, czyli podstawowe dokumenty, telefon komórkowy, zestaw kluczy do mieszkania, portmonetkę, okulary (http://rajsoczewek.pl/korekcyjne?filtr=10000,12) przeciwsłoneczne, chusteczki jednorazowe, balsam do rąk, balsam do ust, niewielkie lusterko, mały grzebień oraz rzecz jasna rajstopy na wszelki wypadek. Wersja nieco bardziej obfita zawiera dodatkowo notatnik z adresami, parasolkę, gumy miętowe, komplet pilników do paznokci i butelkę lakieru którym można będzie uzupełnić ewentualne odpryski. Bardzo się też mogą przydać plastry opatrunkowe, igła z nićmi, kilka tabletek i sporo innych akcesoriów.

To wszystko nic w porównaniu do przeboju ostatniego czasu, jaki powalił panie na kolana. I to niestety w dosłownym tego słowa znaczeniu, bo z powodu dużego ciężaru, który muszą nosić. Tym cudem są damskie torby na zakupy. Ta niewinnie brzmiąca nazwa może bardzo zmylić. To nie jest pusta siatka, jaką wypełnia się kupionymi produktami i opróżnia po przybyciu do mieszkania.

Czy nasz wpis jest atrakcyjny, ale masz ochotę na następne? Chcesz odkryć link do artykułu? Zatem namawiamy – należy tylko kliknąć myszką.

Przeciwnie, to codzienna torebka, do której dodatkowo można zapakować mniejsze sprawunki. I tu zaczyna się zabawa. W praktyce nie sposób wymienić zawartości tego typu torebek, bowiem zależnie od statusu materialnego i momentu w życiu znajdzie się tam właśnie to co w dowolnym sklepie w galerii handlowej.

Dziecko
Autor: Melissa Hillier
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy małych bobasów noszą zestaw pieluch, smoczki i na przykład kupione dawno ale nie wyjęte trampki dla niemowlaka – trampki dla niemowlaka. Młode damy będą się chwalić paczką papierosów, zużytymi biletami z kręgielni, jakimś energetykiem i przykładowo okularami słonecznymi. Starsze panie nie będą im ustępować, chowając w czeluściach szminki, pudry, stare fotografie oraz tabliczkę czekolady dla wnuków.