Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Jeśli pragniemy wyglądać modnie

sukienki
Nie kochamy się wyróżniać z tłumu, przez to co roku dokładnie sprawdzamy, co jest modne latem, wiosną, zimą czy jesienią. Chcemy, aby inni nas podziwiali, by patrzyli na nas oraz zaznaczyli, iż świetnie rozumiemy się na modzie, że zaznaczymy w co się powinniśmy stroić. A powinniśmy pamiętać, iż w związku z modą musimy być niesamowicie uważni, gdyż zmienia się ona praktycznie z sezonu na sezon i moment nieuwagi może sprawić, iż nasze rzeczy w ogóle nie będą trendy.

Moda damska
Autor: Lookatme BR
Źródło: http://www.flickr.com
Wcześniej jesteśmy informowani co jest modneJeżeli namyślamy się, jak powinny prezentować się trendy wiosna 2014 to z pewnością musimy sobie uświadomić, że będą przeważały pastelowe kolory, cukierkowy róż, albo brudny żółty jak najmocniej będą tu na miejscu oraz co ważne powinny one dominować nie tylko w naszej garderobie, lecz także oraz powinny być zauważalne w naszych dodatkach takich jak na przykład lakiery do paznokci. Moda lato 2014 tymczasem nie tylko proponuje nam neonowe kolory, lecz także zapowiada się, iż będą panowały lambadówki, a więc zwiewne oraz dziewczęce spódniczki, więc jeżeli zauważyłyśmy niedawno jakąś w szafie naszej mamy, to z pewnością jest to idealny moment, żeby ją stamtąd wyjąć i wyprać, gdyż na wakacyjne miesiące będzie jak znalazł. Więcej o tegorocznych trendach można przeczytać tutaj .

sukienki
Autor: Cajsa Lilliehook
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy tutaj trochę poszalećProjektanci mody zaznaczają pewne kierunki, mówią co będzie trendy, w jakie rzeczy warto inwestować. Na szczęście moda damska jest niesamowicie płynna, a co się z tym łączy, możemy być pewni, że jeśli trochę pokombinujemy to nic złego się nie wydarzy. Bo przecież nie każda musi dobrze się czuć w pastelowych barwach, lecz jeśli świetnie prezentujemy się w lambadówie, to przecież nikt nam nie zakaże jej nosić w innym kolorze. Taka moda to dla kobiet istne pole do popisu, gdzie poprzez ubranie świetnie można wyrazić swoje potrzeby, własny charakter oraz pokazać, iż same też umiemy pokazać interesujące stylizacje, takie jak na przykład tutaj – .

Musimy się fajnie czuć w tym co nosimyNajważniejsze w zabawie modą jest to, by dobrze się czuć w tym co ubieramy, żebyśmy wiedziały, że nam to pasuje i iż nie będziemy się w danym ubraniu męczyć przez calutki dzień, przeklinając że pozwoliłyśmy się przekonać na takie połączenie. Moda jest po to, by z nią kombinować.