Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Kiedy mowa o ubiorze oraz dodatkach, to jaka rzecz nieodzownie łączy się z letnim klimatem? Przykłady fajnych akcesoriów

okulary przeciwsłoneczne
Cieplejszy sezon to taki okres, kiedy każdy ma ochotę zmienić w końcu dotychczasowy ciężki, zimowy ubiór. Wnieść trochę słońca oraz życia w swój nudnawy ubiór. Jak chodzi o strój i akcesoria, to co w takim okresie doda nam tego oryginalnego, wakacyjnego klimatu?

Jeśli ciepło, to promienie słoneczne, a jeśli słońce to rzecz jasna przeciwsłoneczne okach (zobacz rzuć okiem) dolce&gabbana. Zapewnią niepowtarzalny styl. Nic tak chyba nie budzi skojarzeń z latem jak właśnie modne ciemne okulary, jakie również wprowadzą dużo luzu w taką codzienną stylizacje. Oprócz tego jest to taki dodatek, który pasuje do rożnych rzeczy i wzbogaca bardzo nasz ubiór.
modne okluray przeciwsłoneczne
Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com

Nawet gdy wybraliśmy na jakiś dzień dość prostą stylizację, mało rzucającą się w oczy, to stylowe oczy (zobacz kliknij, zobacz, sprawdź) Prada w sklepie będą bardzo oryginalnym dodatkiem. Nie można bowiem przejść obojętnie obok tak modnych okularów przeciwsłonecznych. Ważne ażeby wybierać tego typu kształty i kolory, jakie pokażą naszą osobowość. Istnieje tak dużo modeli, że na pewno znajdziemy właśnie taki, jaki będzie odpowiadał nam całkowicie.

Gdy chodzi o letni wygląd, to na pewno kojarzy się on z letnim obuwiem. W żadnym innym czasie w ciągu roku nie widać na ulicach tak dużej ilości barw i różnych modeli. W tym momencie właśnie możemy faktycznie poszaleć, gdy chodzi o buty. Już same sandały dają sporo możliwości, tak samo jak półbuty, baletki, czy sportowe adidasy. Możemy faktycznie zaszaleć. Opłaca się przełamać zwykłe, klasyczne trendy. Można to zrobić choćby decydując się na intensywne barwy czy też na wysokie oraz pełne kolorów klapki na koturnie. Tym bardziej gdy jesteśmy na wakacjach, nie trzeba zważać na zachowawczość w ubiorach i dodatkach, możemy naprawdę zaszaleć.

Kolejną nieodzowną rzeczą będzie letnia torebka. Można schować w szafie ciemne modele, jakie nosiło się w czasie zimy. Podczas cieplejszych miesięcy bowiem króluje na ulicach ogromna ilość barw. Kolor to jedno, natomiast warto zwrócić uwagę na różne letnie materiały, z których torebki są wykonane. Na wakacyjny wyjazd w ciepłe miejsce koniecznie przyda się pleciona torebka koszyk, jaka przywodzi na myśl skojarzenia z latem. Świetnie będą wyglądały torebki z materiału typu bawełna, jakie nadadzą nam trochę luzu. W mieście świetnie sprawdzi się oryginalna, przezroczysta torebka z plastiku. Kiedy dodamy do tego okulary firmy porsche design, to efekt okaże się niesamowity.