Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Kierunki w modzie na sezon wiosenno-letni

http://www.ladym.com.pl/
Co będzie najmodniejsze wiosną i latem 2014 roku? Wystarczy popatrzeć na pokazy najznamienitszych domów mody tudzież do gazet ściśle zajmujących się modą. A cóż tam ujrzymy?

Moda damska
Źródło: ladym.com.pl
Prym wiodą kwiatowe printy. Fakt, czym byłaby wiosna bez kwiatów! To aktualny trend, który nosimy na spódnicach, butach czy we włosach. Musimy się postarać by wyglądać kolorowo i kwieciście. Kolorowa, modna tunika damska w duecie z białymi spodniami zagwarantuje nam promienny, letni wygląd. A z jakiego powodu z białymi?

Albowiem to najważniejszy, obok pasteli dominujący kolor tej wiosny i lata. Dozwolone są wszystkie formy – od klasycznej minimalistycznej po romantyczne i kobiece. Kolor biały jest zawsze odpowiedni i bardzo praktyczny w upalne dni. Od zawsze słyszeliśmy termin „mała czarna”, na chwilę obecną pojawiła się „mała biała”, którą bez względu na porę roku możemy spotkać na „salonach”. Biel odejmie nam lat, a doda dziewczęcego uroku.

Jeżeli odzywa się w nas dzikie zwierzę (o ile nie jest to leniwiec), pokuśmy się o modne bluzki damskie z motywem zwierzęcym. Projektanci czerpiąc inspiracje z tropikalnych lasów i afrykańskiej sawanny zamarzyli by przenieść ich klimat na ulice miast. Zwierzęce wzory w miejskiej dżungli? Dlaczego nie! Spodobają nam się tutaj naturalne kolory, które idealnie podkreślą delikatną opaleniznę.

Niezwykle kobiece koronki są ponadczasowe, lecz w tym roku wyjątkowo zagościły w sklepach. W swym najnowszym wydaniu tworzą kunsztowne wzory na sukienkach. Wskazane żywe kolory, np. fuksję.Standardowo – dżins pojawia się co sezon. Co odważniejsze mogą wybrać total look, reszta może zostać przy łączeniu z koronkami, skórą i złotem.Jeżeli mamy na myśli to co proponują nam „sieciówki” i ogólnie dostępny asortyment, znajdziemy w nich wszystko. I nie mało ważne jest czy wolimy rurki czy boyfriendy, bez problemu znajdziemy je na sklepowych półkach.

Jednak bądźmy tego świadomi, iż jeśli lubimy siebie i, podkreślamy swe mocne strony, a ukrywamy cechy, których w sobie nie lubimy- to czy posiadamy rzeczy sprzed 10 lat, czy z najnowszej kolekcji nie ma małe znaczenie. Nie usłyszymy, że jesteśmy niemodnie ubrani.