Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Piękna i zrelaksowana kobieta

Niecodzienne zabiegi upiększające

Depilacja laserowa nóg
Panie podobno chcą dobrowolnie cierpieć, gdy w nagrodę mogą stać się szczuplejsze. Bolesne zabiegi, balsamy z odchodami – to nic strasznego. Depilacja brwi i całego ciała woskiem to dla kobiety typowy zabieg kosmetyczny. Mało tego – w dzisiejszych czasach poddajemy się kolejnym zabiegom i to laser ipl decyduje o tym, że nie jesteśmy włochate.

Kosmetyki używane w dobrym salonie fryzjerskim

Prostownice do włosów
Wyposażyć salon fryzjerski nie jest łatwym zadaniem. Na rynku mamy całą gamę nie tylko producentów mebli oferujących umeblowanie do salonu, ale przede wszystkim twórców narzędzi. I to one, oprócz talentu fryzjerskiego, w dużej mierze, decydują o dobrej renomie takiego salonu.

Innowacja w czesaniu twoich długich włosów

pielęgnacja włosów
Wiele razy miewałyśmy kłopot z czesaniem włosów. Zdarzało się nawet, że gdy te nie chciały dać się rozczesać, po prostu, na siłę je szarpałyśmy. Dla naszych włosów nie było to nic dobrego. Zdarzało się, że jedynym, sensownym rozwiązaniem było ścięcie włosów. Ale teraz nie trzeba się martwić, bo powstała szczotka, która pomoże nam w uporaniu się z niesfornymi kosmykami.

Zabiegi medycyny estetycznej w kraju

wellderm - logo
Popularność zabiegów dermatologicznych wśród Polaków rośnie nieprzerwanie od paru lat. Polki zauważyły, że specjalistyczne zabiegi przeprowadzone przez kosmetyczkę są bardziej skuteczne, niż domowe sposoby pielęgnacji urody. Przed wizytą w gabinecie kosmetycznym warto jednak poszerzyć wiedzę na temat oferowanych zabiegów. W aspekcie zabiegów dermatologicznych rodzaj skóry ma największe znaczenie. Bardziej kosztowne zabiegi są zwykle przeznaczone do skóry alergicznej lub w jakiś sposób delikatnej. Dlatego przed udaniem się do salonu należy sprawdzić skrupulatnie wskazania i przeciwwskazania i nie sugerować się ceną. W branży kosmetycznej nie w każdym przypadku wyższa cena oznacza bardziej skuteczny zabieg.

Czy stylizacja naprawdę niszczy włosy?

wella maska do włosów
Każda kobieta pragnie mieć piękną fryzurę. Nie ma znaczenia czy mamy włosy długie czy krótkie, proste czy kręcone, jasne czy ciemne – chcemy wyglądać fantastycznie. włosy świadczą o kobiecie. Kiedy są lśniące, zadbane i ułożone natychmiast jesteśmy lepiej postrzegane. Bazą wszelkich zabiegów są odpowiednio dobrane do problemu włosów.

Jak pielęgnować włosy?

wella maska do włosów
Włosy letnią porą są bardzo narażone na działanie groźnych dla zdrowia czynników. pełne zanieczyszczeń powietrze może silnie osłabić włosy tuż nad skórą, a mocne promieniowanie uv potrafi sprawić, że będą wysuszone. Dotyczy to szczególnie i tak już osłabionych włosów wielorakimi zabiegami pielęgnacyjnymi oraz koloryzującymi.

Sposoby na osiągnięcie doskonałego wyglądu

images
W obecnych czasach pogoni za realizacją zawodową, która w coraz większym stopniu dotyka również kobiet niezmiernie ważnym aspektem jest zadbany wygląd. Dzisiejsze kobiety biznesu rozwijają swoją karierę, dzieje się to jednakże kosztem życia w ciągłym pośpiechu i braku czasu. W ciągu tygodnia nie ma zwykle czasu na tradycyjne metody dbania o wygląd oraz zabiegi pielęgnacyjne, właśnie dlatego coraz większą popularnością cieszą się profesjonalne salony piękności proponujące szybkie oraz efektywne zabiegi poprawiające urodę.