Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Klipsy oraz bransolety bywają nieodłącznym znakiem rozpoznawczym kobiety gustownie ubranej i podążającej za aktualnymi trendami w modzie

kolczyki na targu
Według obiegowej opinii nie ma na globie nieładnych kobiet, są tylko takie, które o siebie nie dbają. Chociaż że wielu facetów ma zgoła całkiem inne zdanie, to jednak trudno przyznać im rację. Wystarczy tutaj wskazać reportaże zamieszczone w kobiecej prasie, w których przedstawiane bywają niesamowite metamorfozy pań po trzydziestce. A jako dowód autorki konkretnego tekstu zamieszczają zdjęcia szczęśliwych reprezentantek płci pięknej.

łańcuszki
Autor: James Petts
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei strojnisie nie omieszkają dorzucić do powyższego wywodu słów niezapomnianej gwiazdy wielkiego ekranu, czyli Marlin Monroe. Ta modelka przekonywała, że najlepszym kompanem dla kobiety są… diamenty. To jeden z najdroższych elementów kobiecej biżuterii. Przezroczyste i całkiem przecież niepozorne kamyczki albo, jak kto woli, szkiełka bywają oprawiane w metale szlachetne, czyli np. złoto i tak powstają kolczyki – zobacz ofertę kolczyków z cyrkoniami -, które kosztują fortunę.

Rzecz jasna nie każdą białogłowę stać będzie na tak oryginalną i drogą biżuterię. Zresztą te całkiem zwyczajne gospodynie domowe i tak z dużą dozą prawdopodobieństwa nie zauważą, że bransoletki srebrne (zobacz przykładowe modele) na przegubie ręki ich przyjaciółki zawierają diament, perłę bądź inny kosztowny dodatek. Do tego potrzebna jest wiedza, którą posiada jubiler.Srebro staje się metalem, który doceniły kobiety w wieku balzakowskim, jak i nastolatki. Z tego produktu powstają pierścionki czy łańcuszki, nawiasem mówiąc bardzo chętnie noszone teraz przez kobiety. A prawdziwą furorę już jakiś czas temu zrobiły bransoletki srebrne, które bywają zakładane zarówno na doniosłe okazje, jak i na codzienne spacery po lesie. Wszystko dlatego, że taka biżuteria rewelacyjnie komponuje się i z dżinsowymi koszulami, i z wyjściowymi sukienkami.

Jeszcze w ostatnich latach zeszłego wieku kobiety po czterdziestce nosiły duże kolczyki w kształcie obręczy. I do XXI wieku taka moda przetrwała, lecz w nieco odmienionym stylu. Fraza srebrne kolczyki kółka kojarzyć się będzie z mniej pokaźną biżuteria, która nareszcie nabrała charakteru. Wszystko za sprawą atrakcyjnie zaprojektowanych linii, nierzadko z motywami roślinnymi. Nic więc dziwnego w tym, że niejedna elegantka pragnie posiadać w swojej szkatułce taką biżuterię, a hasło srebrne kolczyki kółka będzie nieodłącznie łączyć się z szykownym wyglądem i rzecz jasna dobrym samopoczuciem.