Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Kobiece i zmysłowe – fryzury na okres letni

Zadbane włosy
Kobiece i zmysłowe – takie powinny być fryzury w obecnym sezonie. Modne będą wszystkie długości włosów, jednak podstawą stylizacji okaże się kolor. Najbardziej pożądany kolor to tzw. „brond”, polegający na mixie brązu oraz słonecznego blondu, jak nietrudno się domyślić w odcieniach naturalnych. Włosy koloryzuje się tak, by jaśniejsze i ciemniejsze tony naturalnie się przenikały. To już nie jest dobrze znane nam ombre, gdzie kolory wyraziście się odznaczał. Przejście koloru jest subtelne. Pamiętajmy też o rudościach czy takich trendach jak sombre.

Schwarzkopf Professional
Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz aby płomienne rudości towarzyszyły nam na włosach jak najdłużej, musimy używać specjalnych kosmetyków, ułatwiających zatrzymanie koloru. Podstawą niech będzie szampon do włosów farbowanych. Drogeryjne półki uginają się od szamponów, jednak nietrudno jest trafić na kosmetyk, którego aplikacja nie daje żadnych efektów. Warto więc sięgać po profesjonalne produkty firmy Schwarzkopf Professional.

Farbowane włosy
Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com

Nie bez kozery odżywki i środki do stylizacji tej marki są stosowane przez większość stylistów fryzur. Jeśli więc chcemy mieć gwarancję, że nasze włosy każdego dnia będą mocne i zdrowe, a ich stylizacja bezproblemowa, wypróbujmy jeden z profesjonalnych fryzjerskich produktów marki Schwarzkopf. Miejmy pewność, że jeżeli raz sięgniemy po kosmetyki tej marki, na stałe zagoszczą w naszej kosmetyczce. Szampon Schwarzkopf Professional nadaje włosom widocznie większą promienistość koloru, gładkość i odczucie dobrze nawilżonych włosów.

Modne są włosy naturalne, delikatnie skręcone, nierówno układające się, zwichrowane. Jednak jak zwiększyć objętość cienkich i delikatnych włosów tak aby się nie sklejały? Ten problem nurtuje od lat naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Firma Schwarzkopf uporała się z tymi problemami. W sieci czekają na nas spraye bez spłukiwania i pudry, które zaaplikowane są niewyczuwalne w dotyku, a zapewniają efekt dodatkowej objętości.

Jeżeli jednak dobrze czujemy się w prostych włosach, powinniśmy przed zabiegiem prostowania zastosować serum Schwarzkopf OSIS+ Flatliner, które nie tylko zapewni ochronę termiczną włosów, ale przyspieszy zabieg prostowania.