Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Kobiecy szyk i elegancja także

Modelka w bieliźnie
Kiedyś nasze prababki były zmuszone do noszenia gorsetów, które ledwo, co pozwalały im oddychać, na szczęście obecnie gorsety są o wiele wygodniejsze. Możemy na spokojnie cieszyć się tym, że ubieramy gorset. A gorsetów w sklepach jest rzeczywiście wiele, trzeba tylko pomyśleć o tym, czego rzeczywiście chcemy.


nie jest traktowany jedynie, jako część bielizny, ale też bywa ubierany, jako część wierzchnia garderoby, tj. zamiast koszuli lub bluzki. Sporo kobiet na wyjście ze znajomymi wybiera gorset, na który wkłada jakiś żakiet. Wszystko to prezentuje się naprawdę fajnie, bo są gorsety, które zostały zrobione właśnie po to, by ubierać je nie pod bluzką a raczej zamiast niej. Tak, więc jeśli któraś z pań nie posiada jeszcze gorsetu w swej szafce to, prędzej czy później powinna kupić sobie gorset – .

Bo dziś posiadamy wiele opcji
Obecnie mamy bardzo wiele opcji, jeśli weźmiemy pod lupę kupowanie bielizny. Nie musimy zakładać nieładnych zestawów, które najlepiej byłoby wkładać i zdejmować przy zgaszonym świetle. Dziś bielizna ma kusić. Tak, więc każda z pań powinna wybrać dla siebie jakiś półbiustonosz, który perfekcyjnie podkreśli kształt damskiego biustu i niejednemu mężczyźnie zawróci w głowie. Dobry półbiustonosz (http://jagna.pl/biustonosze-polbiustonosze-c-23_89.html) idealnie unosi biust i modeluje piersi. To idealna opcja zamiast koronkowej bielizny na noc. A wybór wśród tego rodzaju bielizny jest rzeczywiście bardzo duży. Można kupić półbiustonosze tiulowe albo koronkowe.

Wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę chcemy. Taki otwarty biustonosz jest dla każdej z tych kobiet, które nie boją się podkreślać swoich walorów i które dobrze wiedzą, czego w rzeczywistości chcą. Jeśli jednak nie jesteśmy do końca przekonane do takich półbiustonoszy, to pamiętajmy, że nie musimy ich ubierać, każdego dnia, można mieć taki półbiustonosz w garderobie na wyjątkowe okazje. Nasz partner na pewno będzie zachwycony, gdy zobaczy w tak sposób wyeksponowany biust. Tak, więc dobrze zainwestować, nie tylko w normalne, ładne zestawy bielizny, ale też warto wybrać takie komplety, które zaskoczą i, dzięki czemu podkręcą atmosferę w związku.