Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Kolczyki są świetną dekoracją ludzkich uszu, a ich różnorodność daje podkreślić swoją osobowość

biżuteria online
Kolczyki mają ugruntowaną historię. Są ozdobą sięgającą dawnych lat, gdzie wcale nie były jedynie damską ozdóbką, ale również męską. W obecnych czasach, uszy przekłuwane są również małym dzieciom, a mnóstwo osób para się już własnoręczną twórczością unikatowych ozdób na nasze uszy.
Przebijanie uszu jest w tej chwili właściwie bezbolesne.

Wystarczy wizyta w salonie kosmetycznym proponującym usługę przebicia małżowin i już nie trzeba się martwić. U kosmetyczni wybieramy kolczyki srebrne (więcej w temacie)
lub z tworzywa medycznego, ewentualnie mamy parę ze sobą. Następnie kosmetyczka umieszcza je w specjalny pistolet, jakim następnie przekłuwa uszy, jednocześnie umieszczając w nich kolczyk. To istotne, by były to kolczyki srebrne lub ze stali medycznej, ponieważ jedynie wtedy można mieć pewność, iż uszy zagoją się nam prawidłowo. Kosmetyczka ma także możliwość odmówienia nam przebicia uszu, jeżeli nie mamy kolczyków z odpowiedniego materiału.
biżuteria online
Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek kolczyków jest bardzo duży. Niewiele jest już placówek stacjonarnych, gdzie możemy je kupić. Zostały tylko placówki jubilerskie, gdzie kupimy ozdoby z cennych kruszców oraz placówki odzieżowe, w których ozdoby znajdziemy przy ladzie. Na pomoc idzie wirtualna sieć i wiele stron z wyrobami własnoręcznymi a także ze sklepami internetowymi. Biżuteria online Pełna oferta
posiada znacznie większy wybór. Można znaleźć dowolne kolczyki – zobacz ofertę kolczyków z cyrkoniami -, a nawet można konkretnych producentów poprosić o wytworzenie ozdóbek podług naszej wizji, jeśli nie umiemy stworzyć ich samodzielnie. Biżuteria online posiada też tę korzyść, że możemy nabyć kolczyki aż z Japonii. W sieci nie pojawia się pojęcie zbyt dużej odległości. Jedynie nasz budżet poczuje zapłatę za przesyłkę.

Kolczyki, noszone z umiarem, to cudowna ozdóbka na każdy dzień. Są osoby, które przywdziewają więcej kolczyków i to ich metoda na wyrażenie siebie, jednak, nie zawsze nadmiar ozdób jest dobrze widziany.