Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Konieczne akcesoria do dbania o brodę

brzytwa
Kiedy panowie zdecydowali, że będą zapuszczać brodę muszą nie zapominać o jej pielęgnacji. Samo zapuszczenie brody to za mało. Powinniśmy jeszcze wiedzieć w jaki sposób o nią dbać. Ogólnie kiedyś mogliśmy pójść do golibrody, a ten zajął się wszystkim i likwidowaniem zarostu i układaniem oraz podcięciem tego, co już było na twarzy.

Teraz otwierane
brzytwa
Autor: Francis Storr
Źródło: http://www.flickr.com

się Barber Shopy i najlepiej, by mężczyźni tam zaczęli chodzić, bo to sprawi, że dowiedzą się w jaki sposób profesjonalnie dbać o własny zarost. Gdy chodzi o golenie brzytwą to jasne jest, że trzeba nabrać wprawy – . Początkowo nigdy nie będzie prosto i pewnie kilka zadraśnięć się pojawi. Podobnie, gdy pomyślimy o tym żeby wybrać nożyczki do brody (sprawdź: facetaria.pl/titania-titania-10509-nozyczki-do-podcinania-wasow-brody-p-1056.html), na początku nie do końca będziemy wiedzieli w jaki sposób się nimi posługiwać, ale praktyka uczyni z nas mistrza i po pewnym czasie na pewno będziemy wyglądać o niebo fajniej właśnie dzięki wspominanym nożyczkom do brody.

Pielęgnacja brody

broda
Źródło: pixabay.com

Zapuszczanie brody to długotrwały proces. Wiadomo, że dużo jest zależne od tego, jaką dokładnie brodę chcielibyśmy mieć, ale mimo wszystko nie jest to banalna kwestia. Powinniśmy nauczyć się tego, które produkty do pielęgnacji brody (sklep internetowy Facetaria.pl) okażą się najlepsze dla nas. A jak się tego dowiedzieć? Otóż najłatwiej metodą prób i błędów. Oczywiście można pójść również do zawodowego golibrody i tam dowiedzieć się, czego konkretnie będziemy potrzebować do naszej brody. Dzięki temu zarost będzie rzeczywiście świetnie się prezentował.

Ważne, by chociaż raz w miesiącu wybrać się do Barber Shopu, bo to sprawi, że broda rzeczywiście będzie świetnie się prezentowała. Bez sensu samodzielnie rozmyślać, co zrobić, by zarost dobrze wyglądał. Bo owszem o ile kosmetyki można fajnie samodzielnie dobrać, to z uregulowaniem wyglądu brody przy pomocy brzytwy albo nożyczek już nie będzie tak proste. Jak wiadomo są mężczyźni, którzy sobie z tym radzą, ale posiadają oni wprawę albo po prostu są zdolni. Ale duża ilość mężczyzn prezentuje się często niedorzecznie ze swoimi zapuszczonymi i niezadbanymi brodami. Najlepiej, więc żeby się ogarnęli i skorzystali z pomoc i porad fachowców.