Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Kosmetyczne zabiegi laserowe w stolicy dolnego Śląska.

Zabieg kosmetyczny
Laser to bardzo uniwersalne urządzenie do poprawiania niedoskonałości wyglądu. Podczas ZABIEGÓW LASEROWYCH można odmłodzić, wygładzić skórę, poprawić koloryt zębów, wydepilować, usunąć przebarwienia albo tatuaż, pozamykać drobne naczynka krwionośne. Laser emituje charakterystyczny rodzaj światła o jednorodnej, równoległej wiązce.

Zabiegi kosmetyczne
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Czasami światło to niesie ze sobą bardzo silną moc i wtedy można nim przecinać tkanki, nawet tak twarde jak kości. Lasery posiadające mniejszą siłę, działają łagodniej, używa się ich np. do stymulowania produkcji kolagenu w skórze. Poszczególne gatunki laserów wysyłają światło zaledwie o jednej długości fali. Niektóre długości są lepiej dostrzegane przez melaninę, inne przez barwnik krwi, a jeszcze inne przez wodę, dlatego do zamykania naczynek, przebarwień i złuszczania potrzeba aż trzech różnych urządzeń.ZABIEGI LASEROWE wypróbowane klinicznie i bezpieczne – więcej tutaj.

Laser ma funkcję chłodzenia oraz kontroluje nagrzewanie skóry, dlatego nie dochodzi do poparzeń, powstania blizn, zaczerwienień oraz innych efektów niepożądanych, uniemożliwiających swobodne funkcjonowanie. ZABIEGI KOSMETYCZNE (piercing Wrocław) WE WROCŁAWIU proponują laser na twarz – czyli – fotoodmładzanie. To proces likwidujący drobne oznaki starzenia się skóry. Poprawia kolor, napięcie, przywraca blask skóry oraz niweluje zmęczony wygląd wywołany szkodliwymi czynnikami naturalnymi i wiekiem – więcej tutaj.

Odmładzanie skóry pobudza naturalne wytwarzanie kolagenu. Zabiegi wykonuje się o każdej porze roku i od razu można wrócić do codziennej aktywności. Laseroterapia jest też skuteczna przy pielęgnacji skóry łojotokowej i skłonnej do zmian trądzikowych. Światło powoduje szybkie gojenie się ran, zamyka naczynka oraz przeciwdziała powstawaniu nowych.

Zabieg na trądzik ma właściwości bakteriobójcze i odkażające. W trakcie leczenia dochodzi do zmniejszenia się śladów oraz blizn potrądzikowych. Terapia laserowa można być stosowana samodzielnie albo w podczas leczenia medykamentami. Laser używany jest także do depilacji. Usuwanie owłosienia jest zazwyczaj permanentne. W związku z cyklem porostu włosów zabieg trzeba powtórzyć kilkakrotnie.

ZABIEGI KOSMETYCZNE WE WROCŁAWIU przy użyciu lasera, działają na identycznych zasadach – w oparciu o pewną, wąską częstotliwość fal. Umożliwia to na selektywne oddziaływanie na określone struktury skórne, jednocześnie niwelując ilość skutków ubocznych.