Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Koszulki Mass

skejt
Skejci. Subkultura młodzieżowa, coraz bardziej popularna wśród młodych ludzi. Osoby pokojowo nastawione do otaczającego ich świata, dla których najbardziej istotna jest świetna zabawa oraz opanowanie coraz to bardziej spektakularnych w odbiorze i trudniejszych akrobacji.

skejt
Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com

Nie tylko na desce, także na rowerze, rolkach czy snowboardzie. Widują się na placach, lub specjalnie dla nich przygotowanych skateparkach, gdzie są w stanie przebywać długie godziny. Nie są aroganccy, lecz zdarza się, że ich ekstremalne zabawy nie są przychylnie przyjmowane przez społeczeństwo. W związku z tym regularnie są przepędzani z terenów na których trenują.
Jak wygląda skejt? Podobnie jak reszta innych młodych ludzi, a zamysłem ich wyglądu jest zaakcentowanie pewnej idei – przyjaznego nastawienia do życia. Jeszcze jakiś czas temu podstawą były szerokie spodnie, z opuszczonym krokiem. Dziś, niekoniecznie, albowiem wąskie rurki, które zawładnęły światem mody dostały się także na teren skateparku.

hip hop
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli poszukujemy ubrań w stylu hip-hopowym warto zainteresować się rodzimą firmą Mass Denim. Jej produkty utrzymane są w miejskim i hip-hopowym stylu. Produkty Mass to połączenie jakości i unikalnego designu. W krótkim czasie Mass stał się jedną z wiodących marek na rynku. Koszulki Mass to najbardziej rozpoznawalny produkt firmy (nasza oferta). Ich ciekawe wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością tkanin powodują, iż T-shirt jest nie tylko częścią garderoby, ale idealnie podkreśla nasz styl. Od samego początku firma współpracowała z wieloma artystami w kraju, jak i na świecie. To powoduje, że Mass Dnm cały czas zdobywa nowych klientów.
Jedyne co może wzbudzać irytację to ich „nadmierne zamiłowanie” do sztuki. A sztuką tą jest graffiti. o ile by tylko znalazło się więcej miejsc, w których grafficiarze mieliby możliwość prezentowania swoich dzieł, świat byłby o wiele bardziej kolorowy. Na szczęście istnieją także specjalnie wytypowane miejsca, w których możemy ujrzeć prawdziwe arcydzieła.
Warto więc zapoznać się bliżej z ową subkulturą, aby zobaczyć, że gromadzi ona w swoich kręgach ludzi przyjaźnie nastawionych do społeczeństwa, życzliwych i zakochanych w sporcie. Nie kierujmy się stereotypami, pozwólmy innym wyrażać siebie, choćby na T-shircie.