Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: krawat

krawat

Strój na święta dla mężczyzny nie musi być nijaki i przewidywalny. Sprawdź jakie mamy propozycje

Koszula z garniturem
To zawsze jest problem dla faceta – ubiór. Twierdzi się, że faceci mają łatwiej niż panie, bo ubiorą garnitur, jaki pasuje prawie zawsze, zaś kobieta musi kombinować, co wybrać, ażeby było najbardziej optymalnie. A weźmy przykładowo okres świąteczny. Co to jest ubiór świąteczny, jaki jest najbardziej optymalny, jaki strój powinien wybrać mężczyzna?

Ubiór dla faceta modnego- 7 niezbędnych części garderoby

Koszula z garniturem
Całkowity ubiór eleganckiego mężczyzny to nie tylko garnitur, ale również koszula, krawat, skarpetki, pasek, buty i inne akcesoria. Dostosowanie dobranej koszuli do garnituru nie jest trudne. Przy odrobinie wyczucia stylu powinieneś utworzyć zupełnie niezłą kolekcję koszul męskich. Istnieje dużo rodzajów koszul, by każdy mężczyzna zdołał wyłonić coś dla siebie.

Jak winien wyglądać elegancki facet?

krawat
W dzisiejszych czasach coraz większą popularność zjednują sobie różnego rodzaju blogi dotyczące mody męskiej. Obecni mężczyźni coraz większą uwagę przykładają nie tylko do tego, jak prezentują się w pracy i podczas oficjalnych spotkań, ale również na co dzień – na przykład podczas weekendu spędzonego z rodziną. Z tego właśnie powodu powstaje cykl naszych tekstów dotyczących mody męskiej – dzisiaj dla przykładu się historią krawatów.