Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Krótki poradnik – w jaki sposób można usunąć zmarszczki

medycyna estetyczna
Zbyt pomarszczone czoło decyduje o tym, że czujemy się starzej i mniej atrakcyjniej. Powstawanie zmarszczek bądź problemy nadmiernego owłosienia to naturalne procesy, które przechodzimy zwykle inaczej. Co w sytuacji, gdy przychodzą one zbyt szybko osłabiając przy okazji naszą atrakcyjność? Sposobem na pozbycie się zmarszczek jest zabieg u specjalisty w placówce medycyny estetycznej.

medycyna estetyczna
Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co
W takim miejscu nie tylko usuniemy zmarszczki, ale też wymodelujemy własną sylwetkę dzięki najnowszym technologiom czy nadamy starzejącej skórze i paznokciom dawny urok. To wszystko pod opieką fizjoterapeutów. Natomiast zabiegi na układzie krwionośnym, a więc działania bezpośrednio w organizmie są możliwe w klinikach dzięki laseroterapii. Dzięki niej wyeliminujemy także drażniące nas owłosienie.

Decydując się na takie operacje sztucznie „odmładzające” bierzemy pod uwagę wystąpienie skutków ubocznych. Placówki, takie jak polecana klinika medycyny estetycznej w Krakowie, funkcjonują w oparciu o doświadczoną kadrę, mającą już tysiące godzin zabiegów, równie dużo samych zabiegów na klientach.

Przeczytaj ten artykuł, to również stanowi świetne źródło (https://glowshop.pl/) prezentowanego tematu. Nie czekaj i kliknij a na pewno nie pożałujesz.

Długotrwałe usuwanie zmarszczek odbywa się poprzez wstrzykiwanie specjalnych substancji (tzw. wypełniaczy). Kojarzymy je najczęściej jako operację z czołem – miejscem typowej „identyfikacji”. Jednak zmarszczenia to nie tylko przestrzeń między oczami a włosami. Wypełniaczami skorygujemy kolejne fałdki, które mamy w okolicach ust czy szyi. Przez zabieg korygujemy również podniszczone kąciki ust, kształt podbródka, a nawet wyniszczone dłonie.

Efekty naoczne operacji estetycznych nie trwają wcale wiecznie. Potencjalne odmłodzenie szacowane jest na (mniej więcej) kilka miesięcy do roku. Konkretne odmłodzenie uwarunkowane jest kilkoma czynnikami, m.in. od przyswojenia substancji, stylu życia czy intensywności botoksu. Wybierajmy substancje, które są rekomendowane i które nie uszkadzają organizmu przy kolejnych zabiegach.

Nienaganna cera staje się coraz bardziej pożądana. Coraz więcej ludzi sięga po zabiegi u specjalistów medycyny estetycznej. Kluczowe w tym wyborze pozostaje dokładne rozważenie tej decyzji. Po zabiegu na twarzy zaczynamy życie z „odmłodzonym” ja. I to od nas zależy jak zdrowo poprowadzimy dalsze zabiegi.