Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Które trendy w garderobie męskiej będą dominować w tym roku?

Moda męska na karnawał
Nie tylko kobiety kochają się stroić na każdą okazję. Kolekcje odzieży panów bywają okazalej zaopatrzone niż ich partnerek. Panowie, podobnie jak panie bardzo o dbają o swój wygląd. Kosmetyka, systematyczne wizyty u fryzjera i w klubach fitness zwieńczają perfekcyjnie dobrane do stylu garderobą. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na jakie sezony stworzyli już światowi dyktatorzy męskiej garderoby?

Zaskakujące, lecz realne. Nowe trendy z pewnością trafią w gust odważnych panów. Wracają żywe barwy, zwłaszcza w przypadku górnej części garderoby. Dla mężczyzn (kliknij w link) projektanci przygotowali naprawdę wiele nowych projektów.

Dużo panów ma ogromny dylemat, a mianowicie, na jakie ubrania postawić na zimę. Rozmaite propozycje różnią się między sobą, nierzadko diametralnie, ale klienci zawsze znajdują rozwiązanie perfekcyjne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują potrzeby i oczekiwania klientów płci męskiej, dlatego mogą w tak krótkim czasie spełnić najważniejsze stawiane przez nich wymagania. Klienci są zachwyceni tym, co mogą spotkać aktualnie na rynku odzieżowym.

Moda męska
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Szokującą kolekcję męską na jesień/zimę 2014 przygotował Thom Browne. Zbiór jest fantazyjny i surrealistyczny. Tweedowe garnitury stworzone przez projektanta, będące motywem przewodnim na jesień, prezentują klasyczny angielski styl. Surrealistycznymi dekoracjami kreacji podczas pokazu były zwariowane zwierzęce maski. Na tkaninach znalazły się delikatne kraty i szarości. Stroje prezentowane na modelach odbiegały od znanych form i standardowych proporcji. Na jesień polecane są także koszulki z długim rękawem (przykłady zobaczysz tutaj: T-shirty i koszulki męskie Z długim rękawem).

Zanikanie różnic pomiędzy garderobą męska a damską stało się faktem. Męska moda czerpie z mody damskiej – fasony, wzory oraz kolorystyka. Taki pokaźny wybór może sprawić mętlik . Odważni być może podejmą wyzwanie i poeksperymentują. Istotne jest jednak to, żeby nie dać się zwariować i rozsądnie wybrać jeden konkretnie pasujący do swojej osobowości. Poczucie swobody powinno być tego najważniejszym wyznacznikiem.