Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Które trendy w garderobie męskiej będą obowiązywały w roku 2014?

Moda męska na karnawał
Nie tylko kobiety kochają stroić się bez względu na okazję. Garderoby mężczyzn nieraz są lepiej wyposażone niż pań. Mężczyźni, tak jak i panie niezmiernie o dbają o swój wizerunek. Manicure, systematyczne wizyty u fryzjera a także w klubach fitness koronują doskonale dopasowaną do stylu garderobą. Jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na które sezony przygotowali się już światowi dyktatorzy męskiej mody?

Zgodnie z propozycjami największych kreatorów mody można szaleć do woli. Łączymy wszystko, także wzory cętkowane, pasy, printy, a nawet kwiaty a także malarskie desenie.
Zaskakujące, jednak realne. Nowe trendy Z całą pewnością trafią w gust odważnych panów. Wracają żywe barwy, zwłaszcza górnej części odzienia.
Projektantka Melinda Gloss, na swoim pokazie, zademonstrowała jak efektownie łączyć neutralny dół z ognistą czerwienią, czy turkusem.
Twardzi faceci zapewne ucieszą się z powrotu stylu wojskowego, a razem z nim butelkowej zieleni, ciężkich płaszczów, spodni moro oraz prostych krojów kurtek. Dobrze prezentują się w połączeniu z eleganckim kardiganem lub piękną marynarką.
W propozycjach na 2014 rok można zauważyć reaktywację mody z lat 90. Bluzy z kapturem oraz bomber jacket plus eleganckie spodnie lub elegancka marynarka są prawdziwym hitem.

Moda męska
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Szokującą kolekcję męską na jesień i zimę 2014 przygotował Thom Browne. Zbiór jest pełen fantazji i dość surrealistyczny. Tweedowe garnitury będące motywem przewodnim na jesień, zostały uszyte w klasycznym angielskim stylu. Surrealistycznymi dodatkami były pomysłowe zwierzęce maski. Na tkaninach królowały subtelne kraty oraz szarości. Zestawienia prezentowane na modelach odstawały od oczywistych kształtów oraz standardowych proporcji.

Zanikanie wyraźnych różnic pomiędzy garderobą męska i damską to fakt. Męska moda (ważne źródło) nawiązuje do mody kobiecej – zarówno fasony, wzory oraz kolorystyka. Taki duży wybór może sprawić mętlik . Ci odważni zapewne podejmą ryzyko i poeksperymentują. Ważne jest jednak to, by nie dać się zwariować i uważnie dopasować jeden konkretnie pasujący do indywidualnej osobowości. Poczucie swobody powinno być tego najważniejszym wyznacznikiem.