Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Które zabiegi pielęgnacyjne będą odpowiednie dla naszego ciała

uroda
W idealnym świecie masz dostatecznie dużo czasu na odpoczynek i aktywność fizyczną. Twój organizm, ciało funkcjonują i wyglądają idealnie. Jesteś chodzącym ideałem. Bajka? Cóż, często bywa, że tak… Złe samopoczucie z powodu dodatkowych kilogramów, zły stan skóry i… zły nastrój – to efekt niedbania o siebie . W tej sytuacji masz dwa wyjścia, albo pokochać siebie, albo wziąć się do pracy nad sobą. Nie ma sensu każdego dnia rozmyślać o kilogramach. Trzeba działać!

endemologia:
Na ratunek przychodzą nam zabiegi kosmetyczne, a jednym z nich jest endermologia – zwana lipomasażem, o którym więcej możesz przeczytać w tym miejscu. Jest to zabieg, który daje gwarancję redukcji tzw „skórki pomarańczowej” oraz nadmiernej tkanki tłuszczowej. Lipomasaż cieszy się dobrymi opiniami wśród kobiet stosujących ten zabieg, a skorzystać z niego możemy w gabinetach kosmetycznych. Poprawia on ukrwienie tkanek oraz pozwala na pozbycie się szkodliwych toksyn z organizmu. Należy mieć na uwadze, iż jest to zabieg nieinwazyjny, bezbolesny, skuteczny i co istotne, bezpieczny.

Aby nasze ciało budziło jeszcze większy zachwyt, jest możliwość aby raz na zawsze zrezygnować ze zbędnego owłosienia poddając się zabiegowi epilacji laserowej. Depilację można przeprowadzić samodzielnie w domu, lecz jej efekty są nietrwałe – po pewnym czasie włoski odrastają. Epilacja laserowa (o której poczytasz tutaj – ) ma taką przewagę, iż na stałe usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Zastosowanie epilacji, nie tylko pozwoli zrezygnować z maszynek, depilatorów czy kremów depilujących, ale polepszy wygląd naszej skóry, zapewni odpowiednią higienę ciała, oraz zdecydowanie doda nam pewności siebie.

uroda
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie, nadmierne owłosienie na kobiecym ciele stanowi problem kosmetyczny. Bywa, że wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem choroby. Niemniej jednak w obu tych przypadkach nie jesteśmy zmuszone by żyć z tą wstydliwą przypadłością. Choć metoda ta wymaga od nas pewnych środków pieniężnych, dobrze jest przeznaczyć fundusze na powrót do normalności. Zapomnijmy o niezręcznych kontaktach z innymi osobami – wszak tak niedużo trzeba by na nowo pokochać siebie i żyć pełnią życia!