Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Kupujemy stylowe akcesoria do garnituru

garnitur
Kimkolwiek jesteśmy, bywa, że otrzymujemy czasem zaproszenia na chrzciny, komunię czy wesele.
W czasie takich okazji wymagane są absolutnie ubrania wizytowe. Podstawą wyposażenia szafy każdego mężczyzny jest garnitur. Niezastąpiony? Nie jakby się mogło wydawać czarny, a w kolorze granatu. To odcień, który znakomicie sprawdza się przez cały rok.

garnitur
Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Koszule, niby tak oczywisty element męskiej garderoby, mogą sprawić nie lada problem. Sklepy internetowe służą jednak pomocą – eleganckie koszule męskie (>>). O wartości koszuli świadczy jakość włókien, szukajmy więc stuprocentowej bawełny. Czy w środku upalnego lata mamy przyzwolenie na pójście z wybranką do ołtarza w koszuli z krótkim rękawem? Nigdy. Spod marynarki zawsze musi wystawać mankiet koszuli. Niestety, dużo mężczyzn tak chodzi w Polsce, jednak w świecie to nie nie występuje. Najlepiej, jeśli mężczyzna latem ma dobrą gatunkowo koszulę i podwinięte rękawy. To absolutnie wystarcza.

Zalecanym dodatkiem do koszuli wizytowej jest krawat, który zwykle stanowi akcent wyrażający osobowość mężczyzny. Jest dodatkiem nieprzemijającym bez względu na różne trendy i zmiany w świecie mody. Jak wynika z naszych obserwacji, każdy sezon niesie ze sobą zmiany we wzorach, kolorach i krojach krawatów, jednak moda często do nas wraca. Powinniśmy więc zainwestować w parę znakomitych jakościowo krawatów, gdyż będzie to zakup na długie lata. Dobra rada: krawat powinien być koniecznie o ton ciemniejszy od koszuli.

garnitur
Autor: Zuerichs Strassen
Źródło: http://www.flickr.com

Kompletując formalny strój (zerknij na ten sklep (skutery elektryczne) np.), czasami nie pamiętamy o doborze właściwego paska do spodni. Najważniejsze jest to, by posiadał prostą, pozbawioną krzykliwych ozdób klamerkę. Koniecznie powinien mieć kolor taki sam, jak kolor butów, które mamy zamiar założyć. W luźniejszym stylu, męskie paski skórzane mogą być plecione lub zamszowe. Takie niezobowiązujące dodatki dobrze komponują się np. z lnianym garniturem.

W szafach naszych panów od lat da się zauważyć buty z bardzo wydłużonymi czubkami (zainspirowane chyba wojną z Turkami). Weszły pod strzechy i ciężko je wygonić. Czas najwyższy to zmienić i przeprosić klasyczne obuwie. Trampki do garnituryu? Stylizacja oryginalna lecz jedynie dla mężczyzn, którzy wyjątkowo „czują modę”. A można ich w dzisiejszych czasach spotkać coraz więcej…