Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Ładne tuniki na jesień/zimę

tunika
Wszystkie kobiety mają w swej garderobie bardzo wiele różnych ubrań. Ale bywa, że brakuje nam tuniki, która okazała by się idealna na zimniejszy czas. Dlatego warto pochodzić po sklepach i popatrzeć na tuniki damskie może wyszukamy taką, która będzie dla nas odpowiednia. Warto mieć na chłodniejsze pory roku jakąś modną tunikę. Tunika jest naprawdę dobrym rozwiązaniem, gdy nie chce nam się zbytnio myśleć o tym, co dobrze się ubrać.

tunika
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy kupić tuniki bawełniane, ale też wełniane i oczywiście w różnych kolorach. Wszystko zależy od tego, co rzeczywiście lubimy i od tego, czego brakuje w naszej szafie. Ważne jest, żebyśmy kupując nową rzecz wzięli pod uwagę to, z czym będzie można ja połączyć. Kupowanie kolejnej rzeczy, która do niczego nie pasuje, mija się z celem, to po prostu wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Zamiast zimowego swetra

Gdy nadchodzą chłodniejsze dni, wyciągamy ze strychu, alb z drugiej szafy ciuchy, które będą świetnie pasowały na zimniejsze dni. Sprawdzamy, co powinnyśmy ubierać w tym sezonie i wybieramy spośród stosu ubrań to, co najbardziej pasuje. Bywa, że niektóre rzeczy są już za małe a czasem okazuje się, że w ogóle nam się nie podobają. Znajdujemy tuniki damskie, które

sweter
Autor: Evelyn Hill
Źródło: http://www.flickr.com

świetnie sprawdzą się w zimniejsze dni. Wiadomo, że najlepiej żeby taka tunika okazała cieplejsza. Latem i wiosną również z chęcią ubieramy tuniki, ale z cieńszych materiałów. Oblekając swe ciało w tunikę pomyślmy czy nie naruszy to dress codu firmy.

Wiele zależy od miejsca, w którym pracujemy, bo jeżeli chodzi o spotkanie ze znajomymi to tunika na sto procent będzie strzałem w dziesiątkę. To ten typ ciucha, który ukrywa to, co trzeba ukryć i podkreśla zalety damskiej figury. Dlatego powinnyśmy mieć w garderobie parę tunik, bo są często lepszym rozwiązaniem niż zwykły sweter albo bluza. Poza tym w wełnianej tunice na pewno będzie nam cieplej niż w którymś z krótkich sweterków. tunika jest idealną opcją pod jesienny płaszcz, bo wtedy pięknie wszystko się komponuje. Przy krótszej zimowej kurtce nie wygląda już tak dobrze. Tak, więc jeżeli w garderobie mamy dużo tunik, warto kupować dłuższe okrycia wierzchnie, bo wtedy na pewno będziemy dobrze wyglądały.