Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Blizny, rozstępy, zwiotczała skóra? Na ratunek spieszy laser frakcyjny!

Blizna
Daje się zauważyć, że kryzys omija bokiem branżę medycyny estetycznej. Należy ona do najlepiej rozwijającej się w Polsce. I choć zabiegi medycyny estetycznej wcale nie są tanie, cieszą się wielkim powodzeniem. Polki szczególnie polubiły zabiegi z użyciem lasera.

Biorąc pod uwagę fakt, iż spora część osób nie może pozwolić sobie na wyłączenie z życia zawodowego po nacięciu chirurgicznym – najbardziej rozsądnym rozwiązaniem jest zabieg laserem frakcyjnym CO2.

operacje plastyczne
Autor: Hot Wife and Cuckold Wimp Husband Couple
Źródło: http://www.flickr.com

Innowacyjne lasery (tzw. frakcyjne) znakomicie sprawdzają się w zabiegach odmładzających. Jednak laserem nie tylko ujędrniamy skórę, i wyrównujemy jej koloryt. Urządzenia są niezastąpione w usuwaniu przebarwień, naczynek, usuwanie blizn Koszalin czy rozstępów.

O czym trzeba pamiętać przed udaniem się na zabieg? W krótkim czasie po wizycie możliwa jest tkliwość i uczucie pieczenia. Dodatkowo, w trakcie 1 – 3 dni może pojawić się niewielkie zbrązowienie skóry, mające związek z procesem usuwania uszkodzonych tkanek. Kilka dni po zabiegu ma miejsce również drobne złuszczenie naskórka. W tym czasie wskazane jest stosowanie preparatów z filtrami UV. Wskazane jest stronienie od sauny, gorących kąpieli przez około tydzień czasu oraz unikanie słońca przez ok 30 dni po zabiegu. Natomiast czas gojenia waha się od 3-6 dni.

Gdzie szukać odpowiednich klinik i salonów?
Kopalnią wiedzy jest oczywiście Internet. Wystukując w wyszukiwarkę frazę np. usuwanie naczynek Kraków ujrzymy nie tylko lista miejscowych gabinetów, ale też strony z opiniami o danym salonie. Powinniśmy również zapoznać się z opiniami pacjentów na forach internetowych i blogach.

Zabiegi medycyny estetycznej są odgrywają wielką rolę gdy mówimy o pacjentach, którym wady zdecydowanie przeszkadzają w cieszeniu się życiem. Czasami jest to coś, co skupia wzrok innych – szpecące blizny lub rozstępy po ciąży. Ale „defekt” może też być niewidoczny, a posiadacza wpędzać w kompleksy. Gdy rozważa się wypowiedzi osób, które zdecydowały się, często po wielu latach, na jego usunięcie, trudno nie docenić ich euforii. Ci ludzie czują się jak nowo narodzeni! Dla zaciekawionych tematem: dalej.