Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Lipiec może pachnieć nie jedynie roślinnością i miłymi wspomnieniami – sprawdź perfumy odpowiednie na lato

Perfumeria Internetowa Tigerandbear
Lipiec może pachnieć nie wyłącznie roślinnością i miłymi wspomnieniami, a też dobrze dobranymi, ekskluzywnymi perfumami. W tym wpisie publikujemy krótkie zestawienie popularnych wytwórni perfumeryjnych, których marki można napotkać w takich miejscach jak sieciowa perfumeria albo perfumeria internetowa.

Autor: Zepter
Perfumeria hermes może się szczycić wieloletnią tradycją. Rozpoczęła działalnośc około 200 lat temu we Francji i do współczesności doskonale utrzymuje pozycję na rynku zapachowym. Świetną pozycją na wakacje dla pań jest produkt Hermes 24 Faubourg. Daje mocną woń roślinną, co sprawia, że znacząco zaznacza kobiecość i elegancję. Dla panów najlepiej nadaje się Hermes Terre D’Hermes, ekskluzywny zapach, który przypomina korzenny aromat. Ta woda toaletowa ma dać wiele energii mężczyźnie w trudnej sytuacji.

Kerastase oferuje głównie odświeżające olejki zapachowe dla włosów. Takie olejki równolegle chronią włosy, jak i gwarantują cudowny zapach na cały dzień. Obligatoryjna pozycja w torbie na wakacyjne wycieczki.

[Paco Rabanne to projektant mody, który ma przedsiębiorstwo produkujące luksusowe aromaty dla obu płci. Jego najlepszą marką perfumową jest Lady Milion, idealna dla wyzwolonych kobiet sukcesu.

Thierry Mugler Alien również rozpoczynał swoją karierę w wielkim świecie projektowaniem mody, a aktualnie jego nazwisko jest łączone przede wszystkim z świetnymi zapachami dla kobiet i mężczyzn. Na dużą uwagę zasługują lekko owocowe zapachy Womanity.

Włoska wytwórnia Bvlgari, tak jak marka Burberry, para się sprzedażą tak zwanych artykułów ekskluzywnych. W ofercie są także perfumy oraz inne pachnące produkty pielęgnacyjne.

Masaki Matsushima, jak podpowiada nazwa, to firma z dalekich wysp Japonii. Na wakacje idealne będą perfumy Shiro, cechujące się delikatnym naturalnym aromatem róży i fiołka.

Zaproponować trzeba również ekskluzywne perfumy Ralph Lauren, ułożone przez słynnego amerykańskiego dyktatora mody. Wszystkie panie z pewnością pokochają Notorious Ralph Lauren, pachnący między innymi irysem i różowym pieprzem.