Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: marynarka

marynarka

W co ubierać się na co dzień, aby podobać się własnej ukochanej oraz czuć się dobrze?

modny mężczyzna
Ubiór to codzienny problem niejednego pana. Nie wiedzą, co włożyć ani do pracy, ani w normalny, wolny dzień, gdy wybierają się do znajomych bądź mają wyjazd z dziewczyną. Stanowi to dla nich wręcz wielkie wyzwanie, któremu nie umieją sprostać, aż niekiedy rozboli ich od tego głowa. Z tej racji warto poznać kilka porad, jakie sprawią, iż wybory ubraniowe będą zdecydowanie prostsze i mężczyzna już nigdy nie będzie mieć wrażenia, jakby nie pasował do sytuacji.

Strój na święta dla mężczyzny nie musi być nijaki i przewidywalny. Sprawdź jakie mamy propozycje

Koszula z garniturem
To zawsze jest problem dla faceta – ubiór. Twierdzi się, że faceci mają łatwiej niż panie, bo ubiorą garnitur, jaki pasuje prawie zawsze, zaś kobieta musi kombinować, co wybrać, ażeby było najbardziej optymalnie. A weźmy przykładowo okres świąteczny. Co to jest ubiór świąteczny, jaki jest najbardziej optymalny, jaki strój powinien wybrać mężczyzna?

Które trendy w garderobie męskiej będą obowiązywały w roku 2014?

Moda męska na karnawał
Nie tylko panie kochają stylowo się ubrać na każdą okazję. Szafy mężczyzn niejednokrotnie są okazalej wyposażone niż pań. Mężczyźni, analogicznie jak i kobiety bardzo o dbają o swój wizerunek. Kosmetyka, systematyczne przycinanie włosów u fryzjera i w siłowni wieńczą idealnie dobrane do stylu ciuchy. Jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą obowiązywały w tym roku? Na które sezony wymyślili projektanci męskiej garderoby?