Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: marynarka

marynarka

Strój na święta dla mężczyzny nie musi być nijaki i przewidywalny. Sprawdź jakie mamy propozycje

Koszula z garniturem
To dość często jest problem dla faceta – ubiór. Twierdzi się, że mężczyźni mają łatwiej niż panie, bo założą garnitur, jaki pasuje prawie zawsze, natomiast kobieta musi kombinować, co wybrać, ażeby było w największym stopniu optymalnie. A weźmy przykładowo okres świąteczny. Co to jest ubiór świąteczny, jaki jest w najwyższym stopniu optymalny, jaki strój powinien wybrać mężczyzna?

W co ubierać się na co dzień, aby podobać się własnej ukochanej oraz czuć się dobrze?

modny mężczyzna
Ubranie to codzienny problem wielu mężczyzn. Nie wiedzą, co włożyć ani do pracy, ani w zwykły, wolny dzień, gdy idą do przyjaciół albo mają wypad z dziewczyną. Stanowi to dla nich wręcz olbrzymie wyzwanie, jakiemu nie potrafią sprostać, aż niekiedy boli ich od tego głowa. Dlatego dobrze poznać kilka zaleceń, które spowodują, iż decyzje ubraniowe będą znacznie prostsze i mężczyzna już nigdy nie będzie czuł się, jakby nie wpasował się do sytuacji.

Które trendy w garderobie męskiej będą obowiązywały w roku 2014?

Moda męska na karnawał
Nie tylko panie kochają się stroić bez względu na okazję. Kolekcje ubrań mężczyzn nieraz są okazalej zaopatrzone niż pań. Mężczyźni, tak jak kobiety niezmiernie o dbają o swój wygląd. Manicure, systematyczne zmiany uczesania u fryzjera i w klubach fitness koronują idealnie dobrane do swojego stylu ubrania. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na jakie sezony stworzyli już projektanci męskiej mody?