Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: marynarka

marynarka

Strój na święta dla mężczyzny nie musi być nijaki i przewidywalny. Sprawdź jakie mamy propozycje

Koszula z garniturem
To zawsze jest problem dla faceta – ubiór. Twierdzi się, że faceci mają łatwiej niż panie, bo ubiorą garnitur, jaki pasuje prawie zawsze, zaś kobieta musi kombinować, co wybrać, ażeby było najbardziej optymalnie. A weźmy przykładowo okres świąteczny. Co to jest ubiór świąteczny, jaki jest najbardziej optymalny, jaki strój powinien wybrać mężczyzna?

W co ubierać się na co dzień, aby podobać się własnej ukochanej oraz czuć się dobrze?

modny mężczyzna
Niejeden pan ma duży problem z własnym ubraniem. Nie wiedzą, co ubrać ani do pracy, ani w zwyczajny, wolny dzień, gdy idą do znajomych bądź jadą z ukochaną za miasto. Stanowi to dla nich w zasadzie wielkie wyzwanie, jakiemu nie potrafią sprostać, aż czasami rozboli ich od tego głowa. Dlatego warto poznać kilka porad, dzięki którym decyzje ubraniowe będzie znacznie łatwiej podejmować i mężczyzna już nigdy nie będzie czuł się, jakby nie wpasował się do sytuacji.

Które trendy w garderobie męskiej będą obowiązywały w roku 2014?

Moda męska na karnawał
Nie tylko panie kochają stylowo się ubrać na każdą okazję. Szafy mężczyzn niejednokrotnie są okazalej wyposażone niż pań. Mężczyźni, analogicznie jak i kobiety bardzo o dbają o swój wizerunek. Kosmetyka, systematyczne przycinanie włosów u fryzjera i w siłowni wieńczą idealnie dobrane do stylu ciuchy. Jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą obowiązywały w tym roku? Na które sezony wymyślili projektanci męskiej garderoby?