Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: medycyna estetyczna

medycyna estetyczna

Chcesz wyglądać pięknie oraz młodziej? Wybierz się na specjalne zabiegi upiększające oraz ciesz się urodą!

ładna kobieta
Współczesne kobiety, jak również panowie, chcą jak najdłużej odznaczać się wspaniałym oraz młodym wyglądem. Decydują się na różnorodne działania, by powstrzymać znaki przemijającego czasu oraz pozbyć się symptomów starzenia, takich jak zmarszczki, utrata jędrności skóry, bądź pojawiające się na niej plamy. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna ma dla nich dużo różnorakich rozwiązań, które pomagają zadbać o piękno calutkiego ciała. Takie zabiegi doskonale wpływają na urodę, ale także na samopoczucie, gdyż młody wygląd świetnie poprawia humor oraz samoocenę.

Godne powitanie nowego roku

images
Masz już plany na Sylwestra? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na szaloną noc w klubie, koncert na otwartym powietrzu, czy skromną domową imprezę w gronie najbliższych, powinnaś już dziś pomyśleć o tym, jak dobrze wyglądać w tę niezwykłą noc. Zamiast tygodni już wkrótce będziemy odliczać dni, więc warto poznać możliwości, jakie daje medycyna estetyczna.

Goodbye … owłosienie!

wellderm - logo
Golenie się to jeden z najbardziej dokuczliwych i nielubianych przez kobiety elementów pielęgnacji. Pomóc nam może laserowa depilacja owłosienia z wykorzystaniem urządzenia GEM – IPL, która jak miecz świetlny Jedi, unicestwi każdy mieszek włosowy. A jesień i zima to najlepszy okres, by wytoczyć owłosieniu gwiezdną wojnę.

Zabiegi dermatologiczne na twarz

palomar
Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.

Na jakiego rodzaju zabiegi upiększające zazwyczaj decydują się panie po sześćdziesiątce i te tuż po dwudziestce

kobieta
Nastolatki, a nawet i dwunastolatki, z niemałym podekscytowaniem czekają na osiemnaste urodziny. I chociaż polskie prawo zabrania nieletnim osobom spożywania trunkównapojów alkoholowych, to jednakże najprawdopodobniej nikt nie może zabronić podlotkowi zamawiania kosmetyków do make-upu i ich używania. Tymczasem panie po czterdziestce, a nawet te młodsze, bardzo chętnie cofnęłyby czas, żeby tylko wyglądać młodziej i bardziej atrakcyjnie.

Ostempluj swoje zmarszczki

peeling
Spowolnić proces starzenia się skóry wokół tak delikatnych obszarów, jak oczy czy usta to prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Centrum WellDerm jako pierwsze w Polsce wprowadziło zabieg „stemplowania”, który bezinwazyjnie i skutecznie wygładza zmarszczki. Rewitalizacja twarzy w kilka zabiegów!

Jak dobrać menu dietetykom

Zdrowa, czyli jaka dieta?
Niskocholesterolowa, niskobiałkowa, bogato resztkowa… – rodzaje diet można wymieniać bez końca. Co wybrać? Konsultacja dietetyczna to spotkanie z dietetykiem, który dobierze odpowiednią dietę do indywidualnych potrzeb. Tylko tak można działać skutecznie i cieszyć z satysfakcjonujących efektów. Zrzucić zbędne kilogramy – to podstawowy cel, który przyświeca większości osób decydujących się na dietę.

Laserowe usuwanie rozstępów efekty daje wspaniałe

twarz
Czy zaznaczymy co z medycyny estetycznej jest dla nas? Gdy zainteresujemy się tym, co oferuje nam medycyna estetyczna, to bez wątpienia powinno się dowiedzieć z jakich zabiegów musimy korzystać, tak żeby poprawić swoje samopoczucie i aby mieć możliwość wiedzieć, że rzeczywiście odpowiednio czujemy się we własnej skórze. Przebarwienia na twarzy mamy możliwość prosto wyeliminować.

Masz szansę stać się rzeczywiście piękna, zwłaszcza jeśli znajdziesz zabiegi medycyny estetycznej dla siebie

kobieca uroda
Z każdym kolejnym rokiem rośnie powodzenie, jakim cieszą się zabiegi medycyny estetycznej. To bardzo nowoczesna gałąź medycyny, która pomaga troszczyć się o wygląd ciała z zastosowaniem nowatorskich narzędzi i środków kosmetycznych. W gabinetach medycyny estetycznej można wykonać szereg specjalistycznych działań, dzięki którym skóra robi się młodsza, gładsza i pozbawiona niedoskonałości. W podobnych placówkach usuwa się także zbędne owłosienie, jak także niektóre znamiona.