Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: medycyna estetyczna

medycyna estetyczna

Zabiegi dermatologiczne na twarz

palomar
Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.

Lifting buzi w Warszawie

Lifting
Przychodzi taki czas w życiu niejednej kobiety, ale również niektórych panów, że myślą sobie, że można byłoby pomyśleć o zabiegach medycyny estetycznej. Skąd taka myśl? Otóż w obecnych czasach każdy powinien wyglądać jak z obrazka. Mamy kult wspaniałego ciała i nieskazitelnej twarzy, która bez względu na porę dni, czy nocy świetnie wygląda.

Ostempluj swoje zmarszczki

peeling
Spowolnić proces starzenia się skóry wokół tak delikatnych obszarów, jak oczy czy usta to prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Centrum WellDerm jako pierwsze w Polsce wprowadziło zabieg „stemplowania”, który bezinwazyjnie i skutecznie wygładza zmarszczki. Rewitalizacja twarzy w kilka zabiegów!

Godne powitanie nowego roku

images
Masz już plany na Sylwestra? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na szaloną noc w klubie, koncert na otwartym powietrzu, czy skromną domową imprezę w gronie najbliższych, powinnaś już dziś pomyśleć o tym, jak dobrze wyglądać w tę niezwykłą noc. Zamiast tygodni już wkrótce będziemy odliczać dni, więc warto poznać możliwości, jakie daje medycyna estetyczna.

Goodbye … owłosienie!

wellderm - logo
Golenie się to jeden z najbardziej dokuczliwych i nielubianych przez kobiety elementów pielęgnacji. Pomóc nam może laserowa depilacja owłosienia z wykorzystaniem urządzenia GEM – IPL, która jak miecz świetlny Jedi, unicestwi każdy mieszek włosowy. A jesień i zima to najlepszy okres, by wytoczyć owłosieniu gwiezdną wojnę.

Na jakiego rodzaju zabiegi upiększające zazwyczaj decydują się panie po sześćdziesiątce i te tuż po dwudziestce

kobieta
Nastolatki, a nawet i trzynastolatki, z dużą niecierpliwością czekają na 18-ste urodziny. I pomimo tego że nasze prawo zabrania młodocianym osobom spożywania alkoholu, to jednakże bodajże nikt nie jest w stanie zakazać podlotkowi zamawiania kosmetyków do makijażu i ich używania. Tymczasem panie po sześćdziesiątce, a nawet i młodsze, z wielką ochotą cofnęłyby czas, aby tylko wyglądać młodziej i atrakcyjniej.

Zabiegi medycyny estetycznej – jakie z nich są obecnie najczęściej wykonywane oraz w jaki sposób wybrać odpowiednią klinikę?

kobieta

Większość osób przywiązuje rzeczywiście bardzo istotną wagę do swojego wyglądu zewnętrznego. Nie ma w tym nic dziwnego. Czemu? Dziś jest kładziony wielki nacisk na atrakcyjność oraz zachowanie młodości. Oczywistą konsekwencją podobnego stanu rzeczy jest wzrost popularności różnego rodzaju zabiegów medycyny estetycznej. Kliniki proponują szeroką ofertę, wobec tego bez względu na indywidualne potrzeby, każdy klient może odnaleźć coś, co będzie dla niego faktycznie odpowiednie. Jakie zabiegi medycyny estetycznej charakteryzują się dzisiaj największym zainteresowaniem?

W przyjaźni z urodą

Dopasuj zabieg do kondycji skóry i wieku
W wymarzonym świecie masz wystarczająco dużo czasu na wypoczynek i aktywność fizyczną. Twoje ciało prezentuje się perfekcyjnie. Jesteś dumna ze swojej kobiecości.Bajka? Cóż, często okazuje się, że tak…
A przecież dobry wygląd to nie tylko sprawa ciała, ale i duszy. Z tego względu warto pomyśleć o sobie.Żyjemy w kulcie młodości, zatem każdy z nas pragnie mieć wciąż „naście” lat. Pomaga to nie tylko na akceptacji siebie, ale również zdobyciu lepiej płatnej pracy, utrzymaniu pozycji zawodowej czy kontaktów towarzyskich.Najlepsze rezultaty w odmładzaniu twarzy i ciała, oferuje nam obecnie medycyna estetyczna. Zabiegi, które opierają się na poprawie objętości skóry, to dla pacjentów spełnienie marzeń. Nie dość, że gwarantują pacjentom młody wygląd, to dodatkowo zabezpieczają ich przed przedwczesnym starzeniem.

Jaka jest obecna propozycja ośrodka dermatologii?

ABC zabiegów wolumetrycznych
Obecna kultura niezmiernie dużą uwagę przykłada do piękna i młodości. Powoli do lamusa odchodzi ideał wiekowego człowieka jako szczytu jego rozwoju. Na nieszczęście współcześnie bardziej liczy się powierzchowność niż to co istota ludzka do przekazania. Cóż, takie czasy nastąpiły. Najlepiej obrazują to dane makroekonomiczne. Rynek kosmetyków w naszej ojczyźnie to jeden z dynamiczniej rozkręcających się działów gospodarki. W roku 2012 osiągnął on 2% wzrost (do dwudziestu miliardów złotych).