Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: medycyna estetyczna

medycyna estetyczna

Goodbye … owłosienie!

wellderm - logo
Golenie się to jeden z najbardziej dokuczliwych i nielubianych przez kobiety elementów pielęgnacji. Pomóc nam może laserowa depilacja owłosienia z wykorzystaniem urządzenia GEM – IPL, która jak miecz świetlny Jedi, unicestwi każdy mieszek włosowy. A jesień i zima to najlepszy okres, by wytoczyć owłosieniu gwiezdną wojnę.

Ginekologia estetyczna dla każdej kobiety

kobieta
We współczesnym świecie coraz bardziej popularne są procesy tak zwanej medycyny estetycznej. Ostatnio technologia i medycyna uległy tak gwałtownemu rozwojowi, że medycyna nie jest stosowana jedynie do celów wiążących się z ratowaniem zdrowia i życia. Obecnie jej osiągnięcia wykorzystuje się także do celów czysto estetycznych, czyli wiążących się z wyglądem i generalnym samopoczuciem pacjentów. Często bywa tak, że pacjenci nie są zadowoleni ze swojego wyglądu, gdy przykładowo wygląd jakiejś części ciała jest źródłem kompleksów.

Ostempluj swoje zmarszczki

peeling
Spowolnić proces starzenia się skóry wokół tak delikatnych obszarów, jak oczy czy usta to prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Centrum WellDerm jako pierwsze w Polsce wprowadziło zabieg „stemplowania”, który bezinwazyjnie i skutecznie wygładza zmarszczki. Rewitalizacja twarzy w kilka zabiegów!

Godne powitanie nowego roku

images
Masz już plany na Sylwestra? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na szaloną noc w klubie, koncert na otwartym powietrzu, czy skromną domową imprezę w gronie najbliższych, powinnaś już dziś pomyśleć o tym, jak dobrze wyglądać w tę niezwykłą noc. Zamiast tygodni już wkrótce będziemy odliczać dni, więc warto poznać możliwości, jakie daje medycyna estetyczna.

Jakie efekty zapewnia medycyna estetyczna – żeby dowiedzieć się więcej przeczytaj ten artykuł

medycyna estetyczna
„Nie stać mnie”, „Na taki luksus stać tylko znane twarze”, „Nie chcę po zabiegu wyglądać nienaturalnie”. Oto najpopularniejsze mity, które mówią o zabiegach medycyny estetycznej. I chociaż zainteresowanie zabiegami cały czas rośnie, medycyna estetyczna wciąż nie może się wyswobodzić od związanych z nią negatywnych stereotypów.

Zabiegi dermatologiczne na twarz

palomar
Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.

Zabiegi medycyny estetycznej – jakie z nich są obecnie najczęściej wykonywane oraz w jaki sposób wybrać odpowiednią klinikę?

kobieta

Większość osób przywiązuje rzeczywiście bardzo dużą wagę do własnego wyglądu zewnętrznego. Nie ma w tym nic nienaturalnego. Z jakiego względu? Dzisiaj jest kładziony wielki nacisk na atrakcyjność oraz zachowanie młodości. Zwyczajną konsekwencją podobnego stanu rzeczy jest wzrost popularności wszelkiego rodzaju zabiegów medycyny estetycznej. Kliniki oferują różnorodną ofertę, w związku z tym bez względu na własne wymagania, każdy konsument może odszukać coś, co będzie dla niego faktycznie odpowiednie. Które zabiegi medycyny estetycznej wyróżniają się dziś największym zainteresowaniem?

Lifting buzi w Warszawie

Lifting
Przychodzi taki czas w życiu niejednej kobiety, ale również niektórych panów, że myślą sobie, że można byłoby pomyśleć o zabiegach medycyny estetycznej. Skąd taka myśl? Otóż w obecnych czasach każdy powinien wyglądać jak z obrazka. Mamy kult wspaniałego ciała i nieskazitelnej twarzy, która bez względu na porę dni, czy nocy świetnie wygląda.

Na jakiego rodzaju zabiegi upiększające zazwyczaj decydują się panie po sześćdziesiątce i te tuż po dwudziestce

kobieta
Nastolatki, a nawet i trzynastolatki, z dużą niecierpliwością czekają na 18-ste urodziny. I pomimo tego że nasze prawo zabrania młodocianym osobom spożywania alkoholu, to jednakże bodajże nikt nie jest w stanie zakazać podlotkowi zamawiania kosmetyków do makijażu i ich używania. Tymczasem panie po sześćdziesiątce, a nawet i młodsze, z wielką ochotą cofnęłyby czas, aby tylko wyglądać młodziej i atrakcyjniej.