Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: medycyna estetyczna

medycyna estetyczna

Chcesz wyglądać pięknie oraz młodziej? Wybierz się na specjalne zabiegi upiększające oraz ciesz się urodą!

ładna kobieta
Współczesne panie, jak też panowie, chcą jak najdłużej cieszyć się wspaniałym oraz młodym wyglądem. Podejmują różnorodne działania, by powstrzymać znaki upływającego czasu i pozbyć się symptomów starzenia, takich jak zmarszczki, utrata jędrności skóry, bądź pojawiające się na niej plamy. Na szczęście obecna medycyna estetyczna ma dla nich wiele różnych rozwiązań, jakie pozwalają dbać o urodę calutkiego ciała. Podobne zabiegi doskonale wpływają na urodę, ale też na samopoczucie, ponieważ młody wygląd wspaniale poprawia humor i samoocenę.

Współczesne wykorzystanie laserów

Laser na nieestetyczne blizny
Nowoczesna technika daje człowiekowi rzeczywiście dosyć dużo możliwości. Dzięki produkowanym dzisiaj narzędziom ludzie mają możliwość w kilka chwil wykonać pracę, która jeszcze niedawno była niemożliwa bądź zajmowała kategorycznie więcej czasu oraz wymagała dużych nakładów pracy i pieniędzy. Przykładem narzędzia, które ma szerokie zastosowanie jest między innymi laser.

Lifting buzi w Warszawie

Lifting
Przychodzi taki czas w życiu wielu kobiet, ale również części mężczyzn, że myślą sobie, iż można byłoby pomyśleć o zabiegach medycyny estetycznej. Skąd taka myśl? Otóż w dzisiejszych czasach wszyscy powinni wyglądać jak z obrazka. Mamy kult pięknego ciała i perfekcyjnej buzi, która bez względu na porę dni, czy nocy dobrze wygląda.

Ginekologia estetyczna dla każdej kobiety

kobieta
Aktualnie coraz popularniejsze są zabiegi tak zwanej medycyny estetycznej. Z biegiem lat technologia i medycyna uległy tak gwałtownemu rozwojowi, że medycyna nie jest używana wyłącznie do celów wiążących się z ratowaniem zdrowia i życia. Obecnie jej osiągnięcia wykorzystuje się także do zabiegów czysto estetycznych, czyli związanych z wyglądem i samooceną pacjentów. Niejednokrotnie zdarza się bowiem, że pacjenci są niezadowoleni z wlasnego wyglądu, gdy przykładowo wygląd jakiejś części ciała jest przyczyną kompleksów.

Jaka jest obecna propozycja ośrodka dermatologii?

ABC zabiegów wolumetrycznych
Współczesna kultura niezwykle dużą wagę przykłada do wyglądu zewnętrznego i młodości. Pomału w zapomnienie odchodzi ideał leciwego człowieka jako zenitu jego rozwoju. Niestety dziś bardziej liczy się powierzchowność niż to co istota ludzka do przekazania. Cóż, takie czasy nastały. Najlepiej ilustrują to dane makroekonomiczne. Rynek kosmetyków w naszym kraju to jeden z dynamiczniej rozkręcających się segmentów gospodarki. W roku 2011 osiągnął on dwu procentowy wzrost (do dwudziestu miliardów złotych).

W przyjaźni z urodą

Dopasuj zabieg do kondycji skóry i wieku
W wymarzonym świecie masz odpowiednio dużo czasu na odpoczynek i aktywność fizyczną. Twoje ciało wygląda perfekcyjnie. Cieszysz się ze swojej kobiecości.Marzenia? Cóż, zwykle bywa, że tak…
A przecież dobry wygląd to nie tylko sprawa ciała, lecz i duszy. Toteż dobrze jest częściej z większą czułością zająć się sobą.Przyszło nam żyć w kulcie młodości, z tej przyczyny każdy z nas pragnie mieć wciąż „naście” lat. Pomaga to nie tylko na akceptacji siebie, ale również zdobyciu lepszej pracy, utrzymaniu pozycji zawodowej czy kontaktów towarzyskich.Najlepsze rezultaty w odmładzaniu twarzy i ciała, oferuje nam obecnie medycyna estetyczna. Zabiegi, które opierają się na poprawie objętości skóry, to dla wielu spełnienie marzeń. Nie dość, że gwarantują pacjentom atrakcyjny wygląd, to jeszcze chronią ich przed przedwczesnym starzeniem.

Godne powitanie nowego roku

images
Masz już plany na Sylwestra? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na szaloną noc w klubie, koncert na otwartym powietrzu, czy skromną domową imprezę w gronie najbliższych, powinnaś już dziś pomyśleć o tym, jak dobrze wyglądać w tę niezwykłą noc. Zamiast tygodni już wkrótce będziemy odliczać dni, więc warto poznać możliwości, jakie daje medycyna estetyczna.

Goodbye … owłosienie!

wellderm - logo
Golenie się to jeden z najbardziej dokuczliwych i nielubianych przez kobiety elementów pielęgnacji. Pomóc nam może laserowa depilacja owłosienia z wykorzystaniem urządzenia GEM – IPL, która jak miecz świetlny Jedi, unicestwi każdy mieszek włosowy. A jesień i zima to najlepszy okres, by wytoczyć owłosieniu gwiezdną wojnę.

Zabiegi dermatologiczne na twarz

palomar
Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.

Na jakiego rodzaju zabiegi upiększające zazwyczaj decydują się panie po sześćdziesiątce i te tuż po dwudziestce

kobieta
Nastolatki, a nawet i dwunastolatki, z niemałym podekscytowaniem czekają na osiemnaste urodziny. I chociaż polskie prawo zabrania nieletnim osobom spożywania trunkównapojów alkoholowych, to jednakże najprawdopodobniej nikt nie może zabronić podlotkowi zamawiania kosmetyków do make-upu i ich używania. Tymczasem panie po czterdziestce, a nawet te młodsze, bardzo chętnie cofnęłyby czas, żeby tylko wyglądać młodziej i bardziej atrakcyjnie.

Ostempluj swoje zmarszczki

peeling
Spowolnić proces starzenia się skóry wokół tak delikatnych obszarów, jak oczy czy usta to prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Centrum WellDerm jako pierwsze w Polsce wprowadziło zabieg „stemplowania”, który bezinwazyjnie i skutecznie wygładza zmarszczki. Rewitalizacja twarzy w kilka zabiegów!