Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Medycyna estetyczna – z jakich zabiegów można skorzystać?

zmarszczki
Kto z nas nie marzy o olśniewającym wyglądzie? I nie jest to wbrew pozorom tylko życzenie pań, ale również mężczyzn. XXI wiek na pierwszym miejscu stawia piękno, zatem coraz większą furorę robi medycyna estetyczna. Przestaje być zastrzeżona wyłącznie dla gwiazd, albowiem zaczynają ją wykorzystywać też normalni ludzie. Klinika medycyny estetycznej w Krakowie, tak jak gabinety w innych miastach, proponuje rozległy pakiet zabiegów, dzięki którym można poprawić sobie urodę bez używania skalpela.

medycyna estetyczna
Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR
Jednym z najbardziej popularnych zabiegów jest usuwanie zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej albo kwasu hialuronowego. Wypełniacze takie pozwalają wygładzić rysy oraz poprawić owal twarzy, zmniejszyć bruzdy pod oczami, a także nawilżyć skórę. Rezultat utrzymuje się kilka miesięcy, bez wątpienia dobrze oddziałuje na samopoczucie, gdyż w końcu widzimy w lustrze ładną, rześką twarz. Kolejnym zabiegiem, na który warto jest zwrócić uwagę, jest depilacja laserem, nadzwyczaj pożądana dla osób borykających się z kłopotem nadmiernego owłosienia. Wiązka światła efektywnie usuwa włosy razem z cebulkami.

Jeden zabieg najczęściej nie wystarcza, ale po kilku sesjach przez długi czas będziemy móc cieszyć się idealnie gładką skórą. Z kolei aby pozbyć się trądziku, zaskórników lub nieestetycznych blizn, dobrze jest wybrać peeling chemiczny bądź mikrodermabrazję, a więc peeling mechaniczny. Gwarantują one widoczne rezultaty, a do tego pobudzają procesy regeneracyjne skóry już po pierwszym zabiegu. Nie można także zapominać o poprawie wyglądu ust, dzięki wypełnieniu ich kwasem hialuronowym. Jeżeli zawsze marzyłeś o pięknych, kształtnych ustach – to coś dla ciebie – na pewno będziesz zadowolony. Twój poziom seksapilu od razu wzrośnie.

medycyna
Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co
Jeżeli i ty zdecydujesz się na możliwości medycyny estetycznej, musisz zadbać o wybranie właściwej placówki, która stosuje dobry sprzęt i wyspecjalizowanych specjalistów z wiedzą oraz doświadczeniem w jego użytkowaniu. Dzięki temu ekspresowo pozbędziesz się niewielkich defektów urody i z radością spojrzysz w lustro. Pamiętaj, medycyna estetyczna jest szybka i bezbolesna, a dyskomfort, który towarzyszy pewien czas po zabiegach, szybko ustąpi, gdy zauważysz osiągnięte efekty.