Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Mężczyzna o dużych gabarytach, może dziś również prezentować się wspaniale.

Odzież męska
Odzienie może być w mniej lub w bardziej zamierzony sposób, odzwierciedleniem naszych przekonań, a jednocześnie ukazywać otoczeniu, jaką zajmujemy pozycję społeczną. W historii ludzkości podstawowa rola okrycia – zabezpieczenie przed chłodem, mogła nigdy nie być jedyną, natomiast obyczaje stanowiące o tym, co jest prawidłowe, ewoluowały w przeciągu wieków i były różne dla różnych kultur. Wizerunek człowieka jest niezmiernie istotny w komunikacji z otoczeniem.

Odzież męska
Prawidłowo dopasowane elementy ubioru świadczą o znawstwie, przygotowaniu zawodowym a także zaangażowaniu w to, co się robi. Najważniejsze w postrzeganiu ubioru są styl, fason w odniesieniu do aktualnych kierunków w modzie jak również kolorystyka w zgodzie z sylwetką.

Poczynając od próby określenia „dużego mężczyzny”, warto wyjaśnić, że dobrym określeniem będzie mężczyzna, który ubiera XXL odzież (zobacz sklepy duże rozmiary warszawa). Pan noszący odzież xxl ma po prostu figurę ponadwymiarową – zwykle z brzuszkiem. Dobra, duża odzież męska nie odmieni ciała, ale uczyni, że pan noszący odzież (zobacz duża odzież) xxl wygląda proporcjonalnie, ciało jest wymodelowane, a figura pięknie przybrana.

Najlepszym wynikiem należycie ubranego dużego pana jest pierwsze wrażenie. Gdy nie wzbudza skojarzenia “gruby facet” a staje się nieoczekiwanie „dużym panem”. Ta różnica w wyglądzie sprawi, że z leniwego, miękkiego i słabego, mężczyzna stanie się silnym, wspaniałym i pewnym siebie facetem.

Z licznych badań wynika, że spora część panów z brzuszkiem, traktuje odzież wyłącznie jako szaro-bure odzienie, a nie jako element budowania wizerunku, który dodatkowo może sprawiać wiele pozytywnych wrażeń. Wielu z nich mniema, że moda i dobry styl są dla szczupłych osób, a oni sami są dyskryminowani przez marki odzieżowe. W przypadku wielu tzw. sieciówek, rzeczywiście tak jest, lecz dobrze się składa świat mody to nie tylko sklepy sieciowe.

Dodatkowo mężczyźni przy tuszy stoją na stanowisku, że we wszystkim wyglądają źle i bez względu na to co nałożą wynik będzie ten sam. Jednak adekwatnie do figury dostosowane ubrania rozmiary duże i dodatki mogą zdziałać cuda. Podstawową regułą, zatuszowania zbędnych kilogramów jest to, by pomimo wszystko wkładać ciuchy, które leżą perfekcyjnie.