Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: Mężczyźni

Mężczyźni

Fotografia pradziadka

sport
Mój praprzodek na zdjęciu sprzed wieku wystrojony jest w galowy strój: w surdut, nienagannie bielutką koszulę, brązową kamizelkę, w której kieszonce umieszczony jest zegarek tak zwana „cebula”. Nigdy nie spotkałem pradziadka osobiście. Umarł w przededniu wybuchu Drugiej Wojny, nie miałem zatem takowej możności. Zgadywać tylko mogę o czym myślał pozując do tej fotografii.

Także facet musi gustownie wyglądać

images
Wzrasta wśród brzydszej części społeczeństwa zapotrzebowanie na porady modowe. A więc w zasadzie Polacy nareszcie nie myślą, że wyłącznie jacyś lalusie interesują się modą! Rzeczywistość jest taka, iż w dalszym ciągu pokutują w polskim społeczeństwie głupie uogólnienia, ale na całe szczęście w dzisiejszych czasach facet, który potrafi dbać o swój wygląd nie jest żadnym obiektem drwin.

Dwa rodzaje butów które są nieodzowne w damskiej kolekcji

rękawiczki
Jest oczywiste, że buty są uzależnieniem płci pięknej, na równi z torebkami i biżuterią. Niektóre wręcz można są nazywane „butoholiczkami”. Kiedy zapytamy kobietę jaki model obuwia jest im niezbędny będą wymieniać różne fasony : baleriny do pracy, śniegowce na zimę, sandały na wakacje, kalosze na deszcz a dodatkowo jeszcze buty na obcasie, bo są idealne na różne imprezy okolicznościowe.

W jaki sposób mężczyzna powinien dopasowywać koszule? Na jakie rzeczy należy zwrócić uwagę? Co jest najważniejsze?

modna koszula męska
Sporo panowie marzy o doskonale dopasowanej i uszytej koszuli, która wyglądałaby doskonale nie jedynie przed pierwszym praniem. Dostępne na rynku koszule są dość zróżnicowane cenowo. Źródło takich różnic najczęściej nie jest jednak jasne dla osób robiących zakupy. Możemy iść do marketu oraz zakupić koszulę za kilkadziesiąt złotych lub też do ekskluzywnego centrum handlowego, w którym na koszulę można z łatwością wydać dziesięć lub nawet dwadzieścia razy większą gotówkę.

Mężczyźni również chcą prezentować się elegancko, zatem powinni kupować odzież w ekskluzywnych salonach

mężczyzna, garnitur, ubiór
Nie tylko kobiety starają się dbać o zakładany codzienny i odświętny ubiór, także panowie chcą być modnie oraz gustownie odziani. Istnieją takie części garderoby, które powinny znaleźć się w każdej męskiej szafie. Na pewno zalicza się do nich koszule, które można zakładać do stroju na istotne imprezy, do pracy, jak także na swobodniejsze spotkania ze znajomymi. Za każdym razem taka koszula powinna wyróżniać się dobrą klasą.

Sportowa konfekcja a także gadżety dla mężczyzn prowadzących aktywny tryb życia

sport
Mężczyźni prowadzący sportowy tryb życia z pewnością wyraźniejszą uwagę zwracają na to, w jaki sposób się każdego dnia ubierać. Muszą oni albowiem poczuć się komfortowo, podczas gdy uprawiają preferowaną dyscyplinę sportu. Będzie zależeć im również na wygodzie w innych okolicznościach życiowych. Dlatego dokładnie będą przyglądać się propozycjom handlowym w konkretnych punktach sprzedaży, bo są świadomi, że im bardziej rozbudowany wybór to tym większa szansa, że znajdą coś wprost dostosowane do swoich preferencji.