Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: Mężczyźni

Mężczyźni

Fotografia pradziadka

sport
Mój pradziadek Stanisław na fotografii sprzed wieku wystrojony jest w odświętne ubranie: w surdut, nienagannie białą koszulę, czarną kamizelkę, w której kieszonce tkwi zegarek tak zwana „cebula”. Nigdy nie spotkałem pradziadka osobiście. Zmarł zaraz przed wybuchem Drugiej Wojny Światowej, nie miałem zatem takowej szansy. Domyślać się mogę najwyżej co sobie myślał pozując do tego zdjęcia.

W jaki sposób mężczyzna powinien dopasowywać koszule? Na jakie rzeczy należy zwrócić uwagę? Co jest najważniejsze?

modna koszula męska
Sporo panowie marzy o doskonale dopasowanej i uszytej koszuli, która wyglądałaby doskonale nie jedynie przed pierwszym praniem. Występujące na rynku koszule są dość zróżnicowane pod względem ceny. Źródło takich różnic najczęściej nie jest jednak jasne dla kupujących. Można udać się do marketu i zakupić koszulę za kilkadziesiąt złotych lub też do ekskluzywnego centrum handlowego, gdzie na koszulę można bez problemu wydać dziesięć albo nawet dwadzieścia razy więcej.

Świetne i modne zegarki dla Panów

zegarki fossil
Na przestrzeni ostatnich lat ma się możliwość zobaczyć, że coraz większa liczba przedstawicieli płci męskiej zaczyna starać się o swój image w odniesieniu do tego jak miało to miejsce kilka lat do tyłu. Mężczyźni chcą stać się po prostu bardziej atrakcyjni. Są przekonani, iż w w taki sposób będą o wiele bardziej zwracać uwagę przyszłych partnerek.

Jakie buty kupować

lew w butach
Obecnie dobrze jest zazwyczaj zrobić jedynie przemyślane zakupy wielu przedmiotów. Szkoda zazwyczaj tracić naprawdę wielkie ilości czasu na odwiedzanie rozmaitych sklepów jak również przeglądanie ich znacznego asortymentu i stresowanie się problemami w markecie, które mogą dotyczyć choćby sprawy braku odpowiedniego rozmiaru świetnego buta, czy też złego koloru. Aby dobrze wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z firmami produkującymi tylko buty dobrej jakości. Te najczęściej najbezpieczniej dostosować do siebie za pośrednictwem sieci. Sprawa ta zwłaszcza mocno tyczy się ubrań, jak również bardzo ciekawych ofert obuwia, jakie może oferować , na przykład clarks sklep internetowy.

Jakie są aktualne trendy w modzie męskiej na tą porę roku?

images
Z pewnością niejedna kobieta chciałaby zrewolucjonizować modowe nawyki swojego ukochanego. Niestety, w tej kwestii nasi panowie mają swoje własne zdanie, które niesłychanie ciężko jest zmienić. Mnóstwo pań mogłoby stworzyć ogromną powieść o tym, jak potrafią się wymigać ich ukochani, aby jedynie nie pozwolić się zaciągnąć na zakupy do galerii.

Moda 2014 – najmodniejsze trendy na rynku odzieżowym

images
Zazwyczaj każda kobieta wie, na jakiego jakie bluzki i inne elementy stylizacji powinna postawić. Najnowsze modne bluzki, jakie rekomendowane są w szczególności, stanowią doskonałą bazę na co dzień. Stylizacje każdego dnia powodują, że każda klientka poczuje się szczególna i ubrana w pełni. Najciekawsze zestawienia odzieżowe, jakie spotkają nas w nadchodzącym roku, okażą się niesamowicie uniwersalne. Dowolność łączenia rozmaitych elementów ze sobą w ciekawe zestawy nie pozostawia złudzeń. Mówi się, że panowie w ogóle nie interesują się swoim ubraniem.