Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Militaria, pasja i przygoda

Kabura Blackhawk
Który z panów, będąc małym dzieckiem nie aranżował zabaw z kolegami w wojnę czy policjantów i złodziei? Który młody mężczyzna nie patrzył oczarowany na żołnierza w szykownym mundurze z biało-czerwonym emblematem? A powiedzenie „za mundurem panny sznurem”? Do dziś nie straciło na aktualności.

Czapka Blackhawk
Autor: cqb.pl
Źródło: cqb.pl
Jednak czy odzież wojskowa to ubrania tylko dla wojskowych? Na szczęście nie. odzież (zobacz jeansy dla puszystych) wojskowa jest świetnej jakości , co powoduje, że nie zawodzi swojego użytkownika w najtrudniejszych nawet warunkach. Dlatego właśnie buty taktyczne mają zastosowanie nie tylko w armii bądź militarnych kolekcjach, ale również w czasie sportowych i turystycznych wypraw. Dzieje się tak dlatego, że odzież powstała na bazie wysokogatunkowych materiałów, gwarantujących długowieczność użytkowania.

W obecnych czasach w sklepach stacjonarnych jak i internetowych zaskoczy nas duży wybór ubrań stworzonych dla pasjonatów militariów, pasjonatów strzelectwa, fanów paintballa, traperów czy po prostu poszukujących militarnego stylu. Sklepy sprowadzają produkty renomowanych firm, cenionych niemal na całym świecie. Jednym z nich jest marka Blackhawk, która przyzwyczaiła nas do solidności i doskonałego wykonania. BHI na początku lat dziewięćdziesiątych powołał do życia były komandos amerykańskiej marynarki wojennej.

Od tamtej chwili producent Blackhawk produkuje różnego typu wyposażenie mniej lub bardziej taktyczne, używane przez szereg służb mundurowych z niemal każdego kontynentu. Asortyment wciąż się rozszerza, w roku 2008 pojawiły się też w sprzedaży pierwsze ubrania wosjkowe uzupełniające szeroką gamę kamizelek, kabur czy plecaków.

Jeżeli więc interesujemy się militariami, lubimy niebezpieczne, ale pełne przygód obozy „przetrwania”, pasjonujemy się strzelectwem – w owych sklepach znajdziemy odzież dla siebie. Nie tylko odzież (zobacz koszule męskie xxl). Możemy wybierać spośród obuwia, broni i jej replik, profesjonalnych narzędzi, różnego typu podręcznych akcesoriów czy stylizowanych lub oryginalnych gadżetów. A wszystko to charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością.