Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Moda w internecie. Jak sobie radzą blogerki modowe? Spoglądając na ich sytuację zdaje się, że całkiem nieźle

moda
Co może powiedzieć zwykły mężczyzna o modzie? Generalnie nie za dużo, nie jest to przecież jego działka. Są faceci, którzy się tym interesują, lecz to zjawisko bardzo niezbyt częste.

moda
Autor: Pretty One
Raczej przeciętna pani potrafi wbić na wyżyny swojego poczucia estetyki, by zaprezentować coś niezwyczajnego, coś co sprawdziłoby się genialnie nawet na wybiegach, wystarczy zresztą pójść na rynek większego miasta i obserwować, jaka wyobraźnię mają panie – sklep z najnowszymi sukienkami.

Od razu trzeba powiedzieć, że wiele fajnych ubiorów wzięło się z kolorowych magazynów i stron internetowych poświęconych modzie, gdzie kobiety i dziewczyny pokazują swoje kreacje. To trend, podobnie, jak kulinarne blogi, w którym przewodzi pewien styl życia, do jakiego warto dążyć. Dobrym przykładem takiej blogerki modowej jest na przykład Kasia Tusk, która nie dość, że jest córką premiera, ponadto pisze blog, który codziennie czytają tysiące osób.

moda damska
Autor: PerhapsMe.com
Źródło: PerhapsMe.com

Pozycjonuje się ona tam, jako kobieta, która zna się na trendach modowych. Prezentuje bluzki damskie, spodnie, nakrycia na głowę czy kurtki – . Wszystko to bardzo dobrze przedstawione i zaaranżowane. Sama Kasia Tusk twierdzi, że sama to wszystko organizuje, lecz trudno uwierzyć w to.

Oczywiście jest to możliwe, ale każdy kto zajmuje się prowadzeniem bloga wie, że prowadzenie go nie jest takie proste i czasem potrzeba pomocy z zewnątrz (żeby na przykład ktoś zrobił genialne zdjęcia). Kasia Tusk to dobrze znany przykład, więc dlatego o niej wspominam, jednakże w dzisiejszych czasach wielu ludzi, zupełnie anonimowych, może spróbować swoich możliwości w takim właśnie blogowaniu.

Ten trend, panujący coraz odważniej w sieci przedstawia młode osoby, jako modowych ekspertów, prezentują się jako stylistki czy nawet krytyczki mody Mówią, co powinno się nosić na każdą porę roku. Choć nie są znane, to po prostu zwykłe kobiety, jakich jest w opór, to jednak wyrabiają swoja renomę. Zależnie od zaangażowania osiągają sukces lub są tylko jednymi z wielu blogerek modowych. Konkurencja zaś jest ogromna i coraz trudniej się przebić na tym rynku.