Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Modne sukienki na wiosnę

images
Kobiety od zawsze dążyły do tego, by prezentować się perfekcyjnie. Dobranie stosownego ubrania to trudna sprawa. Wymaga od kobiety wiedzy przede wszystkim o sobie. Musimy wiedzieć, co należy zakrywać, a co eksponować. Stylizacja to nie jest błahy obszar, ale wystarczy znać kilka prostych zasad. W ubiorze najważniejsza jest równowaga. Jeśli jest luźny dół, to będzie wąska góra. I odwrotnie.

Zaznaczajmy talię, gdyż jest ona bardzo kobiecym atrybutem. Jeśli nie możemy pochwalić się talią osy, zawsze jesteśmy w stanie poradzić sobie z pomocą paseczka. A gdy musimy wyglądać rzeczywiście kobieco i szczególnie, to wybierajmy sukienki top secret! Nie ma korzystniejszej drogi, by kusić swoją figurą. Dla każdej z pań znajdzie się odpowiedni model. Każdy sklep top secret prezentuje wiele fasonów i wzorów, z których można skorzystać.

Zwłaszcza wiosną i latem możemy ukazywać nasze mocne punkty, zakładając właśnie sukienkę. Wystarczy tylko rozeznać się, na którą możemy sobie pozwolić. Jeżeli mamy zamiar wyglądać pięknie, dobierzmy właściwy krój, który uwydatni nasze kobiece walory. Pamiętajmy, że elastyczne materiały mogą wyeksponować tuszę, więc gdy mamy z tym kłopot – wystrzegajmy się ich.
Znakomitą ofertą dla kobiet o bujnych biodrach i szerokich udach są sukienki w stylu lat 50. Z szerokim dołem. Wspaniale wyeksponują talię i zakryją niedoskonałości figury. Gdy z kolei pragniemy sobie wyczarować biodra, włóżmy suknię z baskinką. To również wyjątkowy pomysł dla pań, które mają potrzebę ukryć nieznaczny brzuszek. W tej roliznakomicie sprawdzą się też sukienki w kształcie trapezu. Jeżeli jesteśmy bardzo szczupłe, możemy zdecydować się na sukienkę- bombkę. Długie suknie najlepiej wyglądają na wysokich kobietach, ale jeżeli jesteśmy w stanie pochwalić się nienaganną figurą, możemy je nosić bez względu na wzrost. Każda sukienka ma swój styl. Ważne jest, byśmy naturalnie się w niej czuły. Jeśli będzie inaczej, nawet najmodniejsza kreacja może nas oszpecić. A przecież sukienki są po to, by poprawiać kobietom humor. Panowie także uwielbiają tę część naszej garderoby. Chyba nie trzeba pytać, dlaczego?