Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Modni panowie

Moda to, wbrew obiegowej opinii, zainteresowanie nie tylko kobiet. Również mężczyźni zwracają olbrzymią uwagę na to, co na siebie zakładają. Stąd też w popularnych magazynach oraz w internecie pojawia się mnóstwo porad, które pomagają panom poznać typy sylwetek męskich i dopasować właściwy ubiór.

Zgodnie z propozycjami cenionych na całym świecie kreatorów mody można bawić się do woli. Łączymy wszystko, nawet wzory cętkowane, pasy, printy, kwiaty oraz malarskie desenie.

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com

Tak czy inaczej istnieją i dobrze działają domy mody dla panów. Moda męska jest również prezentowana na wybiegach, ale często akurat tam pokazywane są elementy odzieży dość nietypowe i niefunkcjonalne. Moda męska (tu nasze propozycje dla mężczyzn: Reebok dla mężczyzny na może być tematem fascynującym i ciekawym.

Rozpoznanie własnego typu budowy jest właściwie przepustką do powodzenia. Jeśli określimy swoje atuty i niedostatki, będziemy mogli lepiej działać na tej płaszczyźnie. Jeżeli ciężko jest samodzielnie określić własny rodzaj sylwetki, warto poprosić o pomoc życzliwego znajomego. A jeśli obawiamy się reakcji kolegów na nasz problem, można zwrócić się do swojej najdroższej. W ostateczności, można udać się do profesjonalnego stylisty, który nie tylko odnajdzie nasz typ figury, ale dopasuje również właściwe odcienie do naszej karnacji.

W projektach na ten rok dobrze widać reaktywację lat 90. Bluzy kapturowe i bomber jacket plus szykowne spodnie lub stylowa marynarka to super hit. Gdy jeszcze trwa zima, nie zapominajmy o ciepłym szaliku, rękawiczkach (Rękawiczki Puma) oraz czapce.