Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Modne ozdoby na lato

odbicie - zdrowie
Wiosna i lato to pory roku, kiedy ciepłe kurtki i płaszcze zastępujemy nieco lżejszymi ubraniami. Rzecz jasna istotnym elementem stylizacji są dodatki, jakie w słoneczne dni powinny przyciągać uwagę kolorami, a niekiedy także interesującymi wzorami. Jak wybierać dodatki na lato?

odbicie - zdrowie
Autor: Derek Clark
Źródło: http://www.flickr.com

Okulary przeciwsłoneczne

Chociaż wzroku (zobacz salon optyczny sopot) przeciwsłoneczne możemy zakładać zarazem latem, jak i zimą podczas słonecznych dni, to o wiele częściej kojarzone są z upalną pora roku. Jest to nie tylko dekoracyjny, ale także praktyczny dodatek – sprawdzi się zarazem na ulicy, na plaży jak i podczas kierowania samochodem. wzrokowi (zobacz optyk trójmiasto) Dita to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy podążają za modą i cenią sobie jakość kupowanych produktów. Gwarantują one nie tylko modny wygląd, ale również będą doskonale komponować się z letnimi kreacjami. Okulary Oakley i innych rozpoznawanych marek modowych to także doskonały prezent dla każdej elegantki – np . Jakie oprawki będą najlepiej wyglądały latem? Moda jest różna, niemniej warto kierować się przede wszystkim własnym gustem i wybierać modele najlepiej pasujące do profilu twarzy – tylko tym sposobem będą one wyglądały dobrze, niezależnie od tego, czy są to okulary Gucci, czy też okulary Dita. Niewątpliwie także kolorowe oprawki będą mile widziane, ponieważ lato to pora roku, kiedy można pozwolić sobie na większy luz.

panorama - zdrowie
Autor: Sternik
Źródło: http://www.flickr.com

Modna biżuteria dla kobiet

Każda kobieta lubi biżuterię. Niektóre panie wybierają duże kamienie, zaś inne gustują w cieniutkich łańcuszkach, które są ledwo widoczne, a więc i dyskretne. Lato kojarzy się z ozdobami w mocnych barwach, dlatego warto sprawić sobie bransoletkę z kolorowych nitek i ciekawymi zawieszkami, które podkreślają wakacyjny charakter całego stroju, albo – odzwierciedlającymi istotne wydarzenia w życiu. Piórka i kamienie w stylu boho świetnie skomponują się z delikatnymi sukienkami i spódnicami, a powracający każdego roku motyw marynarski podkreśli jak najbardziej biżuteria w kolorach białym, niebieskim i czerwonym oraz tego typu motywy, jak kotwica czy koło sterownicze. Kolorowe sznurki, koraliki, kamienie czy pióra to często wybierane dodatki na lato. Zobacz też