Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Modny mężczyzna wiosną i latem

modni mężczyźni
Co sezon i każdego roku zmienia się moda męska i moda kobieca. Wiosenne stylizacje mogą, ale nie zawsze muszą pozostać, tak samo jak trendy na lato albo na jesień. Kobiety z wielu krajów od lat bezustannie bardzo pragną nadążyć za zmieniającymi się trendami. Jedne wybrały uniwersalną zasadę wybierania z aktualnych trendów tylko tego, co rzeczywiście im będzie pasowało i ma szansę sprawdzić się przez dłuższy czas. Inne przebierają się każdego sezonu w kogoś innego i rujnują budżet na coroczne zamiany zawartości garderoby, ale ostatecznie nigdy nie są zadowolone z tego co posiadają.

mężczyzna w garniturze
Autor: Andreas Lehner
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście moda męska jest tutaj nieco bardziej tolerancyjna. A to dlatego, że wielu panów to raczej tradycjonaliści, którzy przywiązują się do własnych rzeczy prawie tak bardzo jak do swojego auta albo motoru. Z tego powodu zarówno wiosenne stylizacje, jak i trendy na lato opierają się zwykle na spokojnych kolorach i klasycznych wzorach i wzorach, a już zima jest przeważnie prawie jednokolorowa. Również na temat w tym miejscu: .

Ale nie musi tak być zawsze. Od kilku lat widać, że moda męska powoli ewoluuje w kierunku ciekawszych stylizacji oraz różnorodności barw i materiałów. Równocześnie coraz więcej mężczyzn świadomie wybiera kolory ubrań do własnego typu urody i sposobu życia. Dzięki temu nie czują się sztucznie, a stają się bardziej zauważalni. Oczywiście jest trudno odpowiednio dopasować komplet ubrań do własnej sylwetki, rodzaju urody oraz temperamentu. Warto poradzić się w tym zakresie specjalistów, którzy zestawią wiosenne stylizacje (można obejrzeć na tej stronie: ) na nadchodzący sezon oraz pomogą zinterpretować trendy na lato.

Dadzą też kilka uniwersalnych wskazówek, które można użyć następnie przy samotnym poszukiwaniu ubrań. Jest kilka uniwersalnych reguł, o których warto pamiętać niezależnie od tego, czy planuje się zakupy samodzielnie czy w towarzystwie eksperta lub doskonale rozeznanej w modzie pani. Po pierwsze dobranie dobrego fasonu do sylwetki. Po drugie dobór rodzaju garderoby do wieku. Nie ma nic gorszego, niż mężczyzna w sile wieku z uporem przynoszący kolejne dżinsy wycieruchy i kolorowy t shirt.