Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Na jakiego rodzaju zabiegi upiększające zazwyczaj decydują się panie po sześćdziesiątce i te tuż po dwudziestce

kobieta
Czternastolatki, a nawet i dwunastolatki, z niemałym podekscytowaniem czekają na 18-ste urodziny. I pomimo tego że nasze prawo zabrania niepełnoletnim osobom picia alkoholu, to jednak chyba nikt nie może zabronić podlotkowi kupowania kosmetyków do make-upu i ich stosowania. Z kolei panie po czterdziestce, a nawet te młodsze, z największą ochotą cofnęłyby czas, żeby tylko wyglądać młodziej i bardziej atrakcyjnie.

gabinet medycyny estetycznej
Autor: kaex0r
Źródło: http://www.flickr.com

Pomimo tego wspomnianego czasu cofnąć się nie da, to jednakże nowoczesna medycyna estetyczna zna wiele sposobów na to, żeby poprawić humor kobietom, które czują się mało atrakcyjne. Tak dziewiętnastolatki, jak i dorosłe panie, systematycznie usuwają niechciane i małe estetyczne owłosienie z podbródka, spod pach, z ud, niekiedy też i z rąk. Domowe zabiegi należy powtarzać, lecz te wykonywane w supernowoczesnych klinikach dają trwałe efekty. Dlatego część reprezentantek płci pięknej woli powoli odkładać pieniądze, żeby w końcu umówić się na wizytę u specjalisty medycyny estetycznej. Przeczytaj więcej: gdzie botox we wrocławiu.

Walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej zazwyczaj zaczyna się od stosowania specjalnych środków dostępnych w sklepach z kosmetykami i codziennych ćwiczeń. Kiedy zaaplikowana kuracja w ogóle nie przynosi rezultatów, to wtenczas warto wziąć pod uwagę pozostałe metody. Jedną z nierzadko wybieranych jest na przykład lipoliza iniekcyjna (więcej o zabiegach na zmarszczki). Jej wielką zaletą z pewnością jest mało inwazyjność i dość szybko zauważalne efekty. Wymienioną metodą można bez obaw usunąć nadmiar tłuszczu tak z brzucha, jak i ud albo okolic twarzy, a dodatkowo rejestr przeciwwskazań do wykonania zabiegu jest bardzo krótki. O ile lipoliza iniekcyjna bywa wybierana właściwie przez panie w każdym wieku, ponieważ cellulit oraz nadmiar tkanki tłuszczowej jest prawie schorzeniem cywilizacyjnym, o tyle zmniejszcie zmarszczek jest zarezerwowana dla starszych pań. Zobacz więcej: dermamed.com.pl/liposukcja-vaser/

De facto skuteczność kremów okazuje się znikoma, zatem wizyta w uznanej klinice urody staje się prawie koniecznością. Wystarczy wpisać w Google np. frazę wypełnianie zmarszczek Lubliniec bądź wygładzanie zmarszczek Kraków i wybrać odpowiedni ośrodek. Niepubliczne centra przygotowały różnorakie oferty, zatem jest z czego wybierać. Jedne trzydziestolatki zdecydują się na zabiegi laserem, a pozostałe na kwas hialuronowy. A te sporo młodsze panie być może zapragną wygładzić zmarszczki mimiczne pod oczami lub na policzkach.