Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Na przekór obiegowym opiniom, faceci kochają być w centrum zainteresowania.

męski zegarek
Męski styl tworzą dodatki, to one najlepiej charakteryzują pana z klasą i to w dodatki warto lokować fundusze. Hurtownia galanterii skórzanej oferuje torby skórzane, które stworzą sylwetkę dobrze ubranego i współczesnego pana. Obecnie władzę nad torbami przechwyciły panie. Pomimo tego, że na z początkiem swojego istnienia były dodatkiem typowo męskim.

torba męska
Autor: Peter McConnochie
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo przewodnictwa damskiej torebki, użytkowe i zgodnie z najnowszymi trendami fasony dla mężczyzn stają się także popularne. Akcesoria mogą bardzo dużo pokazać o ich posiadaczu, dlatego męskie buty, skarpetki, paski, zegarki, okulary przeciwsłoneczne i plecaki powinny tworzyć wysublimowany komplet (więcej na ten temat).

Torba czy to na treningi czy oficjalna – musi być dobrana do potrzeb mężczyzny. Szczególnie, jeśli mają się w niej zmieścić takie przedmioty, jak laptop czy tablet. Warto także zadbać o stylowy wzór wybierając się na siłownię. Plecak to element aranżacji, który musi być spójny z resztą ubioru. Jeżeli mężczyzna wybiera model skórzany powinien pamiętać, ażeby kolorem korespondował z obuwiem, paskiem do spodni, a nawet paskiem od zegarka. Wszystkie wykorzystane w ubiorze skórzane dodatki muszą być w tym samym odcieniu. Prawdziwy mężczyzna w każdych okolicznościach i o każdej porze powinien właściwie się przedstawiać – nie ma nic gorszego niż sportowa torba czy plecak założony do szykownego i stylowego kompletu.

portfel
Autor: Incase
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej praktycznym typem toreb są teczki męskie (zobacz tu). Wskazane jest by były zrobione z prawdziwej skóry i mieć tradycyjny, niewymyślny kształt. Ich doskonałość sprawia, że nie wychodzą z mody przez wiele sezonów. Jeżeli mężczyzna wybiera bardziej codzienny styl, to jest hurtownia galanterii skórzanej, w której można odszukać właściwe fasony. Znaleźć tu można plecaki dla facetów o sportowym kroju, duże worki albo niewielkie modele o krótkim uchwycie, w sam raz do noszenia w ręce. Wersja wielkich toreb będzie przydatna w codziennych sytuacjach takich jak chociażby potrzeba zabrania rzeczy do firmy. Fantastycznie zastąpi także walizkę w bagażu podręcznym, dzięki wbudowanym kieszeniom bez problemu można się zapakować na kilkudniowy wyjazd w sprawach służbowych.