Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Nadruki na sukienkach – lubimy czy nie?

Sukienka letnia
Sukienki z printami roślinnymi to hit tegorocznego sezonu letniego. Można je lubić albo nie, ale należy przyznać, że prezentują się pięknie. Zwyczajna, prosta sukienka całkowicie zmienia swój charakter właśnie dzięki zastosowaniu nadruków.

Sukienka letnia
Źródło: www.melanzsklep.pl
Tego rodzaju sukienki na lato świetnie nadają się dla dziewczyn, które chcą zamaskować defekty figury. Przewrotnie, sukienki z wszelakimi nadrukami przyciągają wzrok, lecz do samej sukienki, a nie do przypuszczalnych niedoskonałości figury.

Zobrazujmy sobie sukienkę gładką, o barwie beżowej. Jeśli sukienka (ubrania XXL – sklep intenrnetowy www.bylola.pl/) jest dopasowana, a my posiadamy jakieś fałdki to niestety nie da się tutaj nic zakamuflować. Gładki, jednolity materiał będzie niemiłosierny dla nas. Co innego sukienka z nadrukiem – nasze szanse na zakamuflowanie pewnych niedoskonałości są bez wątpienia większe.

Zobaczmy, jakie nadruki są hitami tego lata?Musicie przyznać, że nieprosto jest oderwać oczy od tego typu sukienek, prawda?Wkładając sukienkę z nadrukiem trzeba pamiętać, żeby nie przedobrzyć z dodatkami. Obowiązuje złota zasada subtelności – im mniej, tym lepiej. Sukienka będzie odgrywać tutaj fundamentalną rolę, dodatki muszą pozostać dodatkami. Nie ubierajmy zbyt dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami też lepiej zostawić na inną okoliczność. Kiedy koniec dnia lub dzień zapowiada się zimniej i zakładamy coś na wierzch – niech żakiecik lub sweter także będą w stonowanych, jednolitych kolorach.