Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Najbardziej polecane kosmetyki naturalne na każdą porę roku.

krem na zimę
Jako, że są kosmetyki wielozadaniowe, czyli takie których używają wszyscy, przeprowadzimy dzisiaj mały przegląd przez te w największym stopniu lubiane. Jak nie trudno się domyślić chodzi o krem do rąk oraz krem do twarzy. Skoki temperatur, suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach, a do tego wiatr i mróz, czy działania promieni słonecznych – o zbliżającej się zimie bądź lecie w pierwszej kolejności przypominają nam ręce oraz twarz.

Pod wpływem przytoczonych wyżej czynników skóra staje się przesuszona i szorstka. Bez trafniej pielęgnacji podrażniona skóra zaczyna pękać, aż zaczerwienieniom towarzyszą małe ranki.

kosmetyki
Autor: Shaun Fisher
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku kremu do twarzy – jak zwykle, nabytek uzależniony jest od ceny produktu, a ta jak wiadomo jest niesłychanie różna. Krem nawilżający Aquasource Biotherm to krem (jak zlikwidować zmarszczki pod oczami)-żel do cery normalnej a także mieszanej, który zawiera wyjątkowe zjednoczenie wody komórkowej, czystego Planktonu Termalnego i Mannozy w celu dokładnego nawilżenia paru warstw komórkowych cery. Jego koszt to 169 zł. Inne nawilżające kremy do twarzy to trochę tańsze (99 zł) kremy do twarzy dynamicznie nawilżające na dzień Dr Irena Eris. Ich nietradycyjny kompleks 24H Hydro Term Complex silnie nawilża skórę na poziomie komórkowym jak również tworzy czynną hydro-aktywną, znikomą powłokę chroniącą przed wysuszeniem. Następnym , godnym uwagi nawilżającym kremem to A THERAPY – krem (kliknij) skutecznie nawilżający z dynamicznym hydro kompleksem i dodatkowo kwasem hialuronowym. Jest bogaty w składniki nawilżające i chroni przed przesuszeniem i likwiduje nieprzyjemne uczucie ściągnięcia skóry, przywracając jej giętkość (23 zł/50 ml).

Przechodząc do wytworów do rąk dobrze jest wspomnieć o tego typu kremach jak: Ochronny krem do rąk Oillan, który wydaje się wzorowym rozwiązaniem dla posiadaczy skóry delikatnej bądź łuszczącej się. Krem mieści w sobie intensywnie nawilżający wyciąg z alg antarktycznych i także ochronny i wygładzający olej parafinowy. Cena: 5,90 zł/50 ml, też z linii AA koncentrat do rąk uzupełniony natłuszczającym masłem shea, łagodzącą allantoiną i dodatkowo służącymi paznokciom biotyną i witaminą E. Wartość ok. 10 zł/100 ml. Czytaj więcej: więcej.

Podobnie krem do twarzy jaki i krem do rąk powinien być prawidłowo dobrany do naszej cery. Jeśli zobaczysz, że z Twoją skórą dzieją się dziwne rzeczy, najlepiej natychmiast odstawić kosmetyk a także skontaktować się z lekarzem .