Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Najbardziej trendy buty tegoż sezonu, czyli nike air max damskie.

nike
Na obecną chwilę każdy stara się podążać za trendami mody. Nie trzeba dużo mówić o tym, jak wielki nacisk płeć żeńska kładzie na buty. Wszystkie panie pragną, aby ich obuwie było nie tylko ozdobą, ale dodatkowo dopełniały cały ubiór tworząc specjalną kreację.

Jednym z takich trendów są bez wątpienia airmax damskie, które wypatrzymy m.in. w nike sklep Lublin. Nie trzeba się rozglądać, by spostrzec, że co druga osoba ma tego typu buty. Jest to linia trampek bardzo modna wśród wielu narodów, produkowana stale od 1987 roku dzięki Nike, Inc. W czasie swojej niemal 25-letniej historii linii, powstało przeszło 40 modeli tych butów, które zdążyły sobie zaskarbić miliony adoratorów na całym świecie. Z początku, airmax damskie i męskie zaplanowano jako buty do biegania, jednak fakt ten nie uniemożliwił im stać się obuwiem dla mas.

buty nike
Autor: martakat83
Źródło: http://www.flickr.com

Dziś, oprócz zastosowania jako przeciętne buty biegowe, są tworzone również jako buty dzienne czy do uprawiania sportów halowych. Towarzyszyły progresowi i przekształceniom mnóstwa subkultur, z czego najbardziej rozpowszechnione są bodajże wśród członków subkultury hip-hopowej. Ich osobliwość polega na tym, że budulec z którego są zrobione oraz niewielka waga powodują, że stają się czymś więcej aniżeli obuwiem – stają się całościową częścią nogi. Obuwie to nie należy do najtańszych. W nike sklep Lublin wartości wahają się od 300-600 zł.Wiadomym jest, że cena uzależniona jest po pierwsze od rocznika w którym zostały wykonane (im młodsze tym droższe) a także od materiału z którego powstały. Czytając fora w sieci nie sposób jest niezauważyć, iż osoby które posiadają kilka par tych butów narzekają, że postać butów znacząco się pogarsza. Nie ma się co dziwować, Nike stara sięalbowiem obniżać ceny, by buty byłydostępne dla każdego, na nieszczęście kosztem ich jakości.

Na koniec, ludzkość dużo zawdzięcza nauce oraz technice, to ludzkość spopularyzowała wzornictwo fabryczne. Nic więc nadzwyczajnego, że ludzie przywiązują się do tego, co sami wykreowali. Niektórzy potrafią darzyć obiekty uczuciem. Nie popadajmy w desperację, nie jest to uczucie, ale na pewno może to byćszacunek, przywiązanie czy sympatia lub może zwyczajnie wdzięczność za upraszczanie życia, a jednym z tego rodzaju przedmiotów są dokładnie Air Maxy (znajdź nas tutaj).