Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Najnowsze trendy w modzie damskiej

pokaz mody
Orsay to sieć butików z kobiecą konfekcją, jakie zdobyły rodzimy rynek już dawno. Firma proponuje ubrania szykowne, ale jednocześnie wygodne i co najważniejsze w nie wysokich cenach. W ostatnim czasie do 620 sklepów w całym kraju, jakie ma ta firma weszła kolekcja na zimę. Dużą popularnością cieszą się szczególnie kurtki Orsay jednakowo te standardowe oraz te bardziej ekstrawaganckie. Pewne jest, iż wszystkie są ciepłe oraz odpowiednie na zimowe chłody.

Porządki w szafie
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wszystkie kobiety które chcą ubrać się odpowiednio z aktualnymi trendami z niecierpliwością oczekują już nowych ubrań. W nowym roku na pewno zachwyci nas Orsay kolekcja 2103, dzięki której każda poczuje się atrakcyjnie i nietradycyjnie. Ta firma (www.pitax.pl) z 37- letnią już tradycją zaprezentuje na pewno przebojowe sukienki Orsay, które jak zwykle będą zwiewne, a przy tym szykowne oraz eleganckie. Dla pań, które sukienek nie noszą natomiast preferują wygodniejszy styl życia oferowane są spodnie damskie Orsay. Te zawsze są wyśmienicie dopasowane.

Moda jaką oferuje Orsay stworzona jest głównie dla pań nowoczesnych, chcących wyrażać siebie poprzez ubiór. W butikach czeka na nie fachowa obsługa i ładnie wyeksponowane ubrania. Orsay zwykle gości na łamach różnych publikacji, pokazuje również najnowsze kolekcje na pokazach mody. Ich zwyczajne wzornictwo i kroje zdobyły podziw nie tylko polek, ale kobiet z całej Europy. Trzeba wspomnieć, że pierwsze butiki pojawiły się w Niemczech. Następne szybko pojawiły się w Austrii, Czechach oraz na Węgrzech. Później sukcesywnie firma podbijała całą Europę, by stać się jednym z liderów damskiej konfekcji.

pokaz mody
Autor: Kampus STDI
Źródło: http://www.flickr.com

Aktualnie Orsay kolekcja 2013 jest spośród tych najbardziej wyczekiwanych. Kolekcje zawsze czymś zaskakują, ale trzymają się niezmiennej konwencji. Sukienki Orsay zawsze są eleganckie, ale zarazem dziewczęce. Tak jest również z innymi częściami garderoby, jakie oferuje ta sieć butików. W ubiegłorocznej kolekcji przeważały pastele, a ubrania miały podkreślać kobiece walory. Ciekawe, co Orsay przedstawi nam teraz. O tym przekonamy się już z początkiem przyszłego roku, wtedy będzie dostępna w butikach.