Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Nareszcie mamy wiosnę

koszulka
Jest coraz bardziej ciepło na zewnątrz. Niezależnie od tego gdzie zamieszkujemy, coraz cieplej będzie bez wątpienia. Konsekwencją tego stanu rzeczy jest to, iż miejsce grubych swetrów, szalików, czapek, rękawiczek zajmą wiosenne ubrania, bluzki z krótkimi rękawami, spódniczki, sukieneczki.

codzienne ćwiczenia
Autor: Port of San Diego
Źródło: http://www.flickr.com

Aby jednak dobrze wyglądać, trzeba się wcześniej troszeczkę napracować. Przyda się trochę intensywniejsza gimnastyka, niż ta nasza codzienna poranna. I nieważne jakie to są ćwiczenia. Do bardziej intensywnej gimnastyki panie będą potrzebować bluzki z krótkimi rękawami, zwłaszcza że pora wiosenna umożliwia nam to, ażeby nareszcie zdjąć wierzchnią warstwę garderoby.

Feministki twierdzą, że kobiety bywają dyskryminowane. W pewnych tematach być może tak jest, w innych powiedzmy, iż jest to dyskusyjne. Są także obszary nie poruszane przez panie feministki. Jakoś nie spotkałem się z postulatami w temacie nierówności „modowej” pań i panów. Jednym słowem, chociaż trudno w to uwierzyć, faceci w tym temacie mają o wiele trudniej. Pomimo to nie narzekają. Jako przykład niech posłużą podkoszulki bokserki, w których mężczyzna może i wygląda znakomicie, ale raczej nie pokaże się w nich publicznie, pomimo iż zaprojektowane były do uprawiania sportu a więc działań jak najbardziej publicznych. No ale zostawmy już mężczyzn i ich „modowe” nierówności, bo nie powinno im to jednak przeszkadzać w zadbaniu o siebie.

Panie po intensywnej gimnastyce z dmodne koszulki sportowe mogą się przebrać na przykład w bluzkę z krótkim rękawem i w tzw. „miniówkę”. Natomiast panie lub dziewczyny, które chcą być na czasie, powinny rozejrzeć za się bluzkami z bufkami. Zwłaszcza, że po nominacji do Eurowizji popowego zespołu CLEO przewiduję większą popularność tego rodzaju bluzeczek.