Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Nie masz co na siebie założyć?

Jesień to najlepszy czas na zrobienie porządków w szafie na ubrania, tak samo jak początek wiosny. Zanim wybierzesz się na wycieczkę po butikach z ubraniami, zdecyduj, co uczynić z rzeczami, których już nie potrzebujesz. O ile są to ciuchy totalnie zniszczone, możesz je przeznaczyć na szmatę albo po prostu wrzucić do kosza na odpadki.

Gdy w pakiecie do wyrzucenia z szafy znajdą się ciuchy w porządnym stanie, dobrym krokiem będzie podarowani ich ubogim. W wielu miastach w naszym kraju stoją specjalne kontenery organizacji charytatywnych, do których wsadzić takie stroje. O ile chcesz sprawę załatwić na własną rękę, idź po prostu do okolicznego punktu MOPS albo wręcz je ubogiej osobie z twojego sąsiedztwa – bez wątpienia kogoś takiego znasz.

Szafa oczyszczona, wartościowy uczynek zrobiony? Pora na rozrywkę, czyli wielogodzinne szperanie po sklepach i na stronach WWW w poszukiwaniu eleganckich kreacji na zbliżającą się zimę. Jeśli zamierzasz prezentować się modnie w tym roku, zdecyduj się na odcienie jasne. Zdaje się, że prawdziwym hitem będą zwyczajne białe koszule damskie, do tego czasu zwykle noszone na oficjalne święta. W sprawie obuwia rzecz wygląda w zasadzie mocno podobnie – jasne kolory, takie jak ecru, będą królować. Trafnym zakupem są białe albo kremowe modne botki damskie, świetnie korespondujące z jasnymi spódnicami.

Jesień w Polsce jest znana z okropnych warunków pogodowych – panują długotrwałe ulewy, dzięki czemu wokół mnóstwo błota. Z tego powodu dobrym wyborem dla pań są buty damskie Campus (kliknij: To sprawdzony dostawca odzieży zaprojektowanej do trudnych warunków na trasach górskich, takie towary fantastycznie sprawdzą się również w mieście.

Jest to wybór uniwersalny – gdy nadejdą ciepłe dni i pojedziesz na wakacje w góry, na nogi wsuniesz naturalnie buty damskie Campus, wyśmienite na długie wędrówki. Rozsądnie jest więc wyłożyć jednorazowo dużą kwotę na takie porządne buty, by nosić je przez wiele sezonów.