Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Ciekawe ubrania karnawałowe idealne na zabawę. Co wybrać?

stroje karnawałowe
Czas karnawału to chwila, kiedy można bez problemu ubrać się w przeróżne stroje i wyśmienicie się bawić nawet jako dorosły. Dawniej o wiele rzadziej chętni byliśmy do przebierania, natomiast teraz podejście do tego tematu jest raczej luźne.

Przebrania karnawałowe dla Twoich dzieci
Z pomocą przyjdą nam wypożyczalnie ubiorów lub sklepy sprzedające między innymi peruki i akcesoria karnawałowe czy stroje karnawałowe. Zabawne i nietuzinkowe przebrania będą doskonałym pomysłem w trakcie karnawałowej zabawy. Obecnie popularne są peruki odwołujące się do lat dwudziestych ubiegłego stulecia. To zachwycający pomysł na imprezę tematyczną, która z pewnością będzie się podobać wielu osobom. Dopełnieniem są tutaj binokle dla panów oraz akcesoria rodzaju laski ze srebrnym zakończeniem. Innymi akcesoriami karnawałowymi są śmieszne garnitury dla panów w przeróżne desenie typu groszki, kratki lub gwiazdki. Każdy pan zakładał zapewne kiedyś garnitur, także przekonanie go, że zabawa (tory hot wheels – sklep wrocław) karnawałowa z zabawnym garniturem to strzał w dziesiątkę nie będzie niczym skomplikowanym.

Bajkowe stroje na karnawał dla wszystkich dzieci
Na pewno i dzieci, i kobiety będą miały łatwiejszy wybór, ponieważ mnogość rozwiązań jest tu przeogromna. Przykładem są np. opaski z lat dwudziestych albo przepiękne długie rękawiczki, które można dobrać do danego ubioru. Hitem są maleńkie kapelusze zdobione długimi piórami w różnych kolorach. Mocuje się je za pomocą wsuwek lub wstążek dołączonych przez producenta. Z pewnością nie jedna kobieta dobierze sobie takie akcesorium do swojego stroju. Nie wolno też zapominać o naszych dzieciach.
Dziecko
Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com

Maluchy bardzo chętnie lubią się stroić, więc nie będzie kłopotu z dobraniem dla nich stroju. Znaczna część malców lubi przebrania, które odwołują się do postaci z bajek. Dlatego dziewczynkom przypadnie do gustu suknia księżniczki, a chłopcom stój pirata czy Batmana. Akcesoria dziecięce trzeba dobierać pamiętając jednocześnie żeby nie były zbyt ciężkie i nie zawadzały w zabawie. Doczepiona szpada czy niezbyt długi welon dla dziewczynki będzie dobrym rozwiązaniem.

Na rynku jest mnóstwo sklepów, które dla niezdecydowanych służą pomocą w doborze pomysłu i przebrania. Warto zdać się na ich pomysłowość i olśnić przyjaciół niebanalnym ubiorem na karnawałowej zabawie. Pamiętajmy – przede wszystkim mamy się szampańsko bawić na imprezie.
Dodatkowe informacje: więcej tutaj