Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Nieduży drobiazg jako sposób na należyte układy z małżonkiem

bielizna
Dorosły facet powinien znać się na winie oraz biżuterii. W ten sposób mawiał mój dziadek. Rzecz jasna była to uwaga dowcipna, jednak coś w tym jest, w każdym razie jest to zadanie kawalera. Na czym zaś powinien się znać mąż gdy zależy mu na tym by jego związek był szczęśliwym? Naturalnie musi znać dobrze swoją żonę. Proces to przyznajmy od razu nie prosty, ale cóż to dla faceta, starczy odrobina wytrwałości, uwagi i już.

Kobieta w bieliźnie
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Tak naprawdę cały ów proces można sprowadzić do jednego banalnego sformułowania, i to niezależnie od płci: „człowiek uwielbia jak się go ceni”. Banalne, nawet bardzo. Jednakże jak wiemy – w diabeł tkwi w detalach – dla jednych docenieniem będzie uśmiech i kawa zrobiona rano po śniadanku, inni aby poczuć się docenieni muszą dostać drogi podarek. Najistotniejsze w sprawianiu przyjemności drugiemu człowiekowi jest takt. Raczej nie warto zakupić dla współmałżonki z okazji rocznicy przyrzeczenia kombinerek – bardziej stosownym aczkolwiek intymnym upominkiem może być jakaś elegancka bielizna – nie koniecznie, zmysłowa, po prostu komplet o jakim wiemy iż w innych okolicznościach nasza druga połowa by sobie go nie nabyła.

W jaki sposób to jednak zrobić tak aby nasza współmałżonka się nie domyśliła? Rzecz jasna w tej kwestii pomóc może nam sieć internetowa, starczy bowiem (podczas gdy nasza towarzyszka życia wybierze się do kosmetyczki, włączyć laptop i wbić w wyszukiwarkę sformułowanie: bielizna sklep internetowy. Wyszukamy na pewno właściwy dla naszych potrzeb market. Zrazu wybór może nas nieco zdeprymować, ponieważ wkraczamy w nieznany nam świat, gdzie rządzą pończochy samonośne albo bardotki – nic to jednak, w końcu jednakże natrafimy na to co będzie dla naszej połowicy najlepsze – zobacz ofertę. Możemy mieć pewien kłopot z dobraniem poprawnego rozmiaru. Jest i na to sposób – wystarczy w dyskretny sposób przepisać z posiadanych już przedmiotów odpowiednie symbole i gotowe.

sklep internetowy Jagna
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz wystarczy jedynie skończyć transakcję i poczekać na kuriera lub doręczyciela.Jeśliby jednakże przydarzyła nam się wpadka z nieodpowiednim rozmiarem albo barwą, możemy produkt w przeciągu dwóch tygodni odesłać do sprzedawcy a on odda nam pieniądze albo zamieni towar na inny.