Modne w tym sezonie

Moda bez granic

North face płaszcz damski, rękawki kolarskie

płaszcz
Firma North Face z prawie 50-letnią tradycją jest obecnie jedną z nadzwyczaj rozpoznawalnych marek na całym świecie. Towary tej firmy stale są kojarzone z wysoką jakością, także troskliwością o szczegóły. Oferta owej marki jest szeroka i włącza odzież, obuwie, plecaki, torby, namioty, śpiwory i rozmaitego rodzaju osprzęt. Wyposażenie North Face , poza ubraniem i obuwiem, w zasadzie objęty jest dożywotnią gwarancją.

po więcej idź tutaj
Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Firma (www.pitax.pl) kładzie nadzwyczaj duży nacisk na zwiększenie technologii i indywidualne rozstrzygnięcia, jakie poprzez różne patenty jest możliwość spotykać jedynie w ich ubiorach, czy sprzęcie sportowym, doskonałym przykładem może być technologia thermoball. Firma z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Zaczynając od okryć do wspinaczki przeszła na następne rynki dotyczące sportów zimowych, akcesoriów górskich, a nawet ubiorów i butów do użytku powszedniego.

Płaszcz damski North Face typu 3-w-jednym gwarantuje ochronę przed zimowymi żywiołami. Składa się z wodoodpornej, oddychającej powłoki zewnętrznej i wpinanej na suwak warstwy środkowej z izolacją z gęsiego puchu. Powłoka zewnętrzna posiada środkowy, dwustronny zamek z patką zapinaną na napy, odłączany kaptur, kieszenie z klapami zapinanymi na napy, dwie kieszenie o poprzecznym wejściu, środkową kieszeń na narzędzia elektroniczne i wentylację z tyłu z

płaszcz
Autor: Axami
Źródło: Axami

ukrytym zatrzaskiem. Fason płaszcza pozwala na doskonałe dopasowanie do kształtu kobiecej figury. Jest gustowny, gwarantuje wysoki komfort cieplny. Płaszcz damski North Face doskonale sprawdzi się do codziennego użytku w mroźne zimne dni – sprawdź stronę.

Firma The North Face posiada w swojej kolekcji rękawki kolarskie wykonane w technice bezszwowej, z dwuwarstwowej, przewiewnej tkaniny. Gwarantują zabezpieczenie przed wiatrem i zmniejszoną temperaturą. Warstwa wewnętrzna dostarcza błyskawiczne odprowadzanie wilgoci od skóry, dzięki czemu skóra pozostaje sucha, nawet podczas silnego wysiłku. Obrzeżna warstwa jest odpowiedzialna za izolację i utrzymanie perfekcyjnej ciepłoty ciała. Delikatniejsza tkanina od wewnętrznej strony łokci polepsza wentylacje również zapobiega krępowaniu ruchów.