Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Nowa piękna kolekcja kurtek od H&M już w sprzedaży na terenie całej kraju.

kurtki i płaszcze
kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Sklep H&M jest jednym z najczęściej występujących punktów sieciowych w większych miejscowościach. Oferta tego sklepu obejmuje zarówno odzież, jak i dodatki, jak również różnego rodzaju akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oferta na każdą partię ubrania jest niezwykle zróżnicowana i szeroka. Na przykład okrycia wierzchnie dla dzieci podzielone są według wzrostu i płci dziecka. Dla dziewczynek można znaleźć kurtki i płaszczyki w bardzo wielu barwach, dopasowane do wzrostu i wieku. Oferta na wiosnę obejmuje parę rodzajów takich kurtek. Oferowane są także okrycia z dżinsu w rozmaitych wielkościach. W ofercie dla chłopców poza kurtkami materiałowymi i dżinsowymi dostępne są także kamizelki i marynarki. W ofercie na wiosnę oferowany jest duży wybór różnorodnych kurtek.

Kurtki i płaszcze dla kobiet

Zimowe kurtki H&M dla kobiet dostępne są w niezwykle szerokim wyborze. Są to okrycia krótkie i dłuższe. Niektóre z nich są puchowe i pikowane. Bardzo często spotykanym akcesorium jest pasek do ściągania kurtki lub płaszcza w pasie. W ubiegłym sezonie tego typu rozwiązanie było niezwykle często spotykane. Wśród tego rodzaju okryć przeważają takie barwy jak czerń i brąz. Częstym dodatkiem są futrzane kołnierze i obramowania kapturów.Oprócz typowych kurtek na wielkie mrozy występują również kurtki cieńsze, wykonane z różnych tkanin. Są one dostępne w wielu różnych kolorach. Kolekcja wiosenna natomiast zawiera kurtki lżejsze i zazwyczaj krótkie. Często wybierane są krótkie kurtki skórzane z suwakiem z boku, wykonane na wzór tak zwanych ramonesek. Oferowane są również kurtki z dżinsu. Okrycia takie.

Kurtki dla panów

W kolekcji męskiej sklep H&M udostępnia kilka modeli kurtek na różne pory roku. Na zimę są to bardzo grube kurtki puchowe, chroniące nawet przed bardzo niskimi temperaturami mrozem. Można również znaleźć bardziej eleganckie płaszcze męskie z materiału, w przeważającej liczbie w kolorze czarnym. Na cieplejsze dni sieć oferuje okrycia wierzchnie o charakterze sportowym, zapinane na guziki. Dostępne są one w wielu różnych wersjach kolorystycznych. Są to tak zwane kurtki koszulowe, będące tak naprawdę okryciem wierzchnim, ale mające wygląd koszuli. Oferta wiosenna na tę chwilę zawiera niewiele kurtek dla panów. kurtki bojówki męskie Kurtki (zobacz co ma do zaproponowania e-sklep 2xldo8xl)

Źródło: