Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Nowa piękna kolekcja kurtek od H&M już w sprzedaży na terenie całej kraju.

kurtki i płaszcze
kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Sklep H&M jest jednym z najczęściej występujących punktów sieciowych w większych miejscowościach. Oferta tego sklepu obejmuje zarówno odzież, jak i dodatki, jak również różnego rodzaju akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oferta na każdą partię ubrania jest niezwykle zróżnicowana i szeroka. Na przykład okrycia wierzchnie dla dzieci podzielone są według wzrostu i płci dziecka. Dla dziewczynek można znaleźć kurtki i płaszczyki w bardzo wielu barwach, dopasowane do wzrostu i wieku. Oferta na wiosnę obejmuje parę rodzajów takich kurtek. Oferowane są także okrycia z dżinsu w rozmaitych wielkościach. W ofercie dla chłopców poza kurtkami materiałowymi i dżinsowymi dostępne są także kamizelki i marynarki. W ofercie na wiosnę oferowany jest duży wybór różnorodnych kurtek.

Kurtki i płaszcze dla kobietkurtki bojówki męskiemowe kurtki H&M dla kobiet dostępne są w niezwykle szerokim wyborze. Są to okrycia krótkie i dłuższe. Niektóre z nich są puchowe i pikowane. Bardzo często spotykanym akcesorium jest pasek do ściągania kurtki lub płaszcza w pasie. W ubiegłym sezonie tego typu rozwiązanie było niezwykle często spotykane. Wśród tego rodzaju okryć przeważają takie barwy jak czerń i brąz. Częstym dodatkiem są futrzane kołnierze i obramowania kapturów.Oprócz typowych kurtek na wielkie mrozy występują również kurtki cieńsze, wykonane z różnych tkanin. Są one dostępne w wielu różnych kolorach. Kolekcja wiosenna natomiast zawiera kurtki lżejsze i zazwyczaj krótkie. Często wybierane są krótkie kurtki skórzane z suwakiem z boku, wykonane na wzór tak zwanych ramonesek. Oferowane są również kurtki z dżinsu. Okrycia takie.

Kurtki dla panów

W kolekcji męskiej sklep H&M udostępnia kilka modeli kurtek na różne pory roku. Na zimę są to bardzo grube kurtki puchowe, chroniące nawet przed bardzo niskimi temperaturami mrozem. Można również znaleźć bardziej eleganckie płaszcze męskie z materiału, w przeważającej liczbie w kolorze czarnym. Na cieplejsze dni sieć oferuje okrycia wierzchnie o charakterze sportowym, zapinane na guziki. Dostępne są one w wielu różnych wersjach kolorystycznych. Są to tak zwane kurtki koszulowe, będące tak naprawdę okryciem wierzchnim, ale mające wygląd koszuli. Oferta wiosenna na tę chwilę zawiera niewiele kurtek dla panów.

Źródło: